ijournal.cz

PartyLite představuje katalog Jaro 2017: Find Your Signature. At home. In life

red Zdroj: PartyLite 4.2.2017 Hi-tech a bydlení
PartyLite2
Společnost PartyLite zahajuje jarní sezónu 2017 s deseti novými Signature vůněmi. Díky kolekci Najděte vaši Signature vůni můžete vytvořit na 190 úžasných vůní, které podtrhnou váš styl, náladu i domov. Po chladných dnech a dlouhých nocích je nyní správný čas pro tropické ovoce a exotické květy. A neexistuje lepší cesta, jak setřást poslední dotek zimy, než provonět dům ovocnou a květinovou svěžestí vůní PartyLite.

PartyLite1

Na skok v tropické zahradě

Nové tropické vůně jako sladký ananas, růžová guava, exotická maracuja či kokosová vanilka vás doslova omámí. Tropické květy jako gardénie pro změnu přináší do nové kolekce krémovou svěžest. Maliny, mandarinky a grapefruit v kolekci vytváří intimní atmosféru a zároveň jedinečný zážitek z nové dimenze vůní.

Jarní kolekce doplňků a dekorací je inspirovaná tropickými listy a květinami. Zatímco exotické designy v zářivých barvách dodávají kolekci svěžest, metalický lesk představuje klasickou eleganci.

Ať už Jasmínová gardénie, Divoký ibišek nebo Sladký ananas, jaro ve stylu PartyLite je kombinací svěží zahrady s bohatě květinovými a exotickými vůněmi. Find Your Signature. At home. In life.

PartyLite3

Třpytivá krása

PartyLite nabízí v katalogu Jaro 2017 nejen širokou nabídku vůní, která potěší i nejnáročnějšího milovníka vonných svíček, ale i jedinečné doplňky a dekorace. Design jiskřivého stříbrného skla či zlatého kapradí, vybrané ručně foukané svícny nebo keramické šestihranné svícny jsou to pravé pro navození dokonalé wellness atmosféry i v prostředí vašeho domova.

Nechte vůně a dekorace proměnit vaše sny v realitu. Vytvořte si ve vašem domě oázu klidu. Find Your Signature. At home.

PartyLite4

SmartScents poprvé v sezónních Signature vůních

Populární SmartScents neboli vonné tyčinky bez plamene jsou nyní k dispozici v každodenních i sezónních Signature vůních. Nyní si tak může každý z vás vytvořit svou vlastní osobní vůni, a to ať ve svém domě či díky praktickému držáku GoSmart i při vašich cestách autem. Find Your Signature. At home. In life.

PartyLite5 

Staňte se PartyLite poradkyní

Nový koncept PartyLite “Find Your Signature” přináší nejen nové a osobité vůně, ale zároveň představuje možnost stát se PartyLite poradkyní. Díky novým pracovním možnostem si nyní můžete vytvořit svůj byznys a být svým vlastním šéfem, a to ve společnosti jedinečných vůní a dekorací PartyLite. Find Your Signature. In life.

PartyLite6 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite