ijournal.cz

Ošetření pokožky se sklony k rozšířeným žilkám a příznaky růžovky

red Zdroj: Dermedic 16.1.2022 Krása a zdraví
Pokožka s rozšířenými žilkami je náchylná k zarudnutí pod vlivem takových podnětů, jako: stres, nesprávná strava, atmosférické vlivy. Zpočátku je zarudnutí dočasné, postupem času přetrvává v podobě rozšířených žilek (teleangiektázie).

Pokožka s rozšířenými žilkami se vyznačuje mimořádnou citlivostí, výskyt zarudnutí je často doprovázen pocitem pálení a svědění pokožky. V oblasti pokožky s rozšířenými žilkami se mohou rozvíjet změny s charakterem růžovky.

Dermedic Angio

Dermokosmetika Dermedic z řady Redness / Angio je zárukou komplexní péče o pleť s cévními problémy a příznaky růžovky. Prodává se v lékárnách, lékárenských e-shopech a na Notino.cz.Dermokosmetická kazeta Dermedic Angio je perfektní a určitě stojí za vyzkoušení, obsahuje:denní krém


DERMEDIC ANGIO PREVENTI NANO VIT E  denní krém pro korekci zarudnutí SPF 20 + IR se systémem Optic Redness Correct (ORC), který okamžitě snižuje viditelnost zvětšených kapilár. Poskytuje úplnou intenzivní péči o pleť, která je náchylná k růžovce, chrání před negativními vlivy ekologických činitelů a zlepšuje stav citlivé pokožky náchylné k hyperaktivitě a erytému.

capilar
MINI: DERMEDIC ANGIO Therapy T Capilar  zklidňA_200ml-ANGIO-Micellar-waterující krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání, 7 ml v kazetě – normálně 40 ml


MINI: DERMEDIC ANGIO PREVENTI Micelární voda H2O pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání odstraňuje make-up a všechny nečistoty a zanechává pocit svěží a čisté – micely mastných kyselin „přitahují“ nečistoty bez nutnosti nadměrného tření pokožky vatovým tamponem. Zpevňuje žilky!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermedic