ijournal.cz

Olga Lounová představila nový videoklip a odtajnila svou účast na Ralley Dakar!

red Zdroj: foto: archiv Olgy Lounové 16.6.2021 Auto-moto, Celebrity

Rychlá a zběsilá. Taková se Olga Lounová předvede ve svém novém videoklipu k písní Dávej to! Oblíbená zpěvačka totiž předvede další svou životní vášeň. Kromě automobilových závodů totiž propadla driftování!

Lounová

To, že je Olga Lounová vášnivou profesionální jezdkyní rallye, není žádným tajemstvím. Zpěvačka ale kromě závodů propadla další disciplíně. Začala totiž driftovat. A právě tento svůj um nyní předvedla ve svém novém videoklipu k písni Dávej to!

A kdo navštívil její vyprodaný koncert ve Fóru Karlín, ví, že Olga není žádná amatérka. Píseň totiž zazněla jako otvírací skladba koncertu a ona na něj přijela driftem v autě.

“Miluju auta, a všechny možnosti, co se s nima dají dělat. Když jsem viděla driftová videa, tak jsem se absolutně nadchla. Pak jsem zjistila, že se u nás jezdí seriál závodů Czech drift challenge a díky Pepovi Strnadovi jsem si vyzkoušela pár jízd vedle nejlepších jezdců. Když mě seznámil s majitelem mého současného týmu Hagibor Pink drift team Davidem Kyselou, slovo dalo slovo a za pár týdnů jsem už seděla v závodničce na svém prvním závodu. Samozřejmě je to úplně jiný než rallye a člověku to trvá, než si na nový styl jízdy zvykne, ale baví mě to čím dál víc” říká Olga, která se v klipu předvede jako velká milovnice zvířat. A ani tentokrát nejde o tvory, které byste si v náruči krásné ženy dokázali představit. V klipu si s ní totiž zahraje překrásná orlice a had.

klip

“Písnička vznikla nějak spontánně, ale je pravda, že písniček závodu modrý 100 je obecně málo, takže jsem moc ráda, že mě ty hlasitý motory Inspirovali k pořádný Pop-rockový pecce. Anglickou verzi jsem natáčela v Los Angeles u producenta Jennifer Lopez a Lady Gaga a vyjde pár dní po české verzi,” dodala Olga.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je díky koncertování, závodům rallye a driftování Olga časově dost zaneprázdněná, rozhodla se splnit další svůj životní sen. Již příští týden totiž odhalí svou účast na jednom z nejzajímavějších a nejnebezpečnějších závodů světa, jehož hymnou by se hit Dávej to! mohl stát.

foto

“Už je to dlouho mým snem, ale zároveň asi největší obavy jestli to zvládnu. Tentokrát pojedu jako navigátor,” dodává Olga, která se stala členkou úspěšného českého týmu ORION Moto Racing Group a při Dakarském ralley bude navigovat pilotovi Martinovi Čábelovi.

Jak se ale stalo, že Čábela oslovil právě jí? “Jak se říká, člověk by se měl dělit o své sny. Kdysi jsem v nějakém rozhovoru řekla, že bych chtěla Dakar jet. A Martin Čábela, který je klasický motorkář, se zranil a musí tentokrát jet v autě. Slyšel mou píseň Optimista a vzpomněl si, že jsem chtěla Dakar jet a řekl si, že než se hádat v autě s nějakým chlapem a nervovat se, tak osloví mě,” popsala Olga, která nemá z fyzicky náročného závodu obavy.

foto z tiskové konference

“Bude to fyzicky a psychicky velmi náročné. Myslím si ale, že nějakou průpravu už mám. Každý ale říká, že kdo to nezažil, tak neví. Byla jsem se tam podívat a viděla jsem, že kluci trpí svalovými horečkami a doslova trpí. Nebude to sranda. Jede se celý den, málo spíte, když se ztratíte, tak spíte ještě méně. Jsem ale trošku trénovaná. Moje příprava je tak komplexní,” uzavřela Olga.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=qJx31Oyp-G4

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Olgy Lounové