ijournal.cz

Nový obchod Tchibo v Praze na Hlavním nádraží. Vyhrajte kávu a poukaz na nákup

red Zdroj: Tchibo 15.4.2016 Soutěže

Také nakupujete u firmy Tchibo? Objednáváte si z jejich e-shopu a věci si vyzvedáváte zdarma v jejich obchodech? Přesně to si oblíbila řada z nás, protože si vše pěkně prohlédneme, vyzkoušíme, vybereme a poté spokojeně zaplatíme. O to větší radost můžeme mít z nového obchodu, který Tchibo otevřelo právě dnes 15. dubna v největším dopravním uzlu republiky, v luxusně zrekonstruované hale Hlavního nádraží Praha. Lokalita je výborně dostupná nejen Pražanům, ale především širokému mimopražskému okolí, a nabízí tak skvělou příležitost pro nákupy i vyzvedávání objednaného zboží.

Tchibo - Praha hl. n.

Nově otevřený obchod Tchibo je v pořadí patnáctý v Praze a nabízí pultový prodej vážené i balené kávy s širokým výběrem kávy pražené (v podobě celých zrn i mleté) a instantní, rovněž kapsle do kávovarů Cafissimo a jednotlivé kávovary řady Cafissimo. Hlavní část obchodu tvoří samozřejmě kolekce spotřebního zboží s každotýdenní novou tematickou nabídkou. Vzhledem k licenčním podmínkám pronajímatele obchod nemá kávový bar.

Tchibo - Praha hl. n. -

Extra nabídka

Otevírání nových obchodů značky Tchibo vždy souvisí s řadou akcí pro zákazníky. Tentokrát jde o slevu 20 % na vystavený sortiment, která platí ode dne otevření do neděle 17. dubna.

Tchibo-Praha hl. n.

Soutěžní otázka: 
Kolikátý obchod v Praze se právě otevřel v hale pražského Hlavního nádraží?

A: v pořadí 13.
B: v pořadí 14.
C: v pořadí 15.                        

Tři výherci obdrží poukázku Tchibo v hodnotě 300 Kč a balení pražené mleté kávy Tchibo Exclusive.

Pošlete správnou odpověď do 24. dubna 2016 půlnoci a vyhrajte. Do předmětu uveďte (celý název) Soutěž: Tchibo

Tchibo - Praha hl. n..

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo