ijournal.cz

Nastartujte se svěžími novinkami z pekařství PAUL!

red Zdroj: pekařství Paul 23.4.2021 Gastronomie

Jaro už je konečně v plném proudu a na dveře klepou horké letní dny. V tomto období obvykle podvědomě přecházíme na lehčí stravu a místo klasických teplých jídel sáhneme raději třeba po lahodném salátu.

 Pekasřtví PAUL_Caesar_salat+Citronova_voda


Samotná zelenina však náš žaludek příliš nezasytí, proto je ideální vybrat salát s dalšími ingrediencemi, které mají vyšší obsah bílkovin. Díky nim nahradí takový salát i lehčí oběd nebo večeři a co víc, bude nám také chutnat. Nový Salát Caesar od francouzského pekařství PAUL je proto ideální volbou. V kombinaci s křehkým římským salátem skvěle vyniknou kousky šťavnatých kuřecích prsou, výrazný sýr Grana Padano a křupavé domácí krutony z francouzské bagety s olivovým olejem a voňavým kořením. Díky lahodné pečené slanince od Dolejších zachutná tato klasika mezi saláty i mužům. Nesmí samozřejmě chybět tradiční dresing s ančovičkami, bez kterého by Caesar nebyl Caesarem.

Skvělý salát plný čerstvých surovin je samozřejmě dobré zapít stejně svěžím nápojem. Ideálním způsobem, jak zdravě doplnit příjem tekutin je například Citronová voda PAUL, kterou můžete spolu se salátem Caesar zakoupit ve výhodném menu.Neobsahuje žádné „prázdné kalorie“ ve formě přidaného cukru, žádné konzervanty ani barviva, pouze vodu a 100% citronovou šťávu, vylisovanou z čerstvých šťavnatých citronů ze Španělska, Itálie a Turecka.  Nastartujte svůj zdravý den v pekařství PAUL!

Vzhledem k aktuálním opatřením jsou některé pobočky pekařství PAUL uzavřeny – aktuální informace najdete na paul-cz.com

 

E-shop je stále v provozu: shop.paul-cz.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: pekařství Paul