ijournal.cz

Nabídku ikonických legín pro všechny ženy doplňuje česká značka Pura Vida o tři nové designy. Nabudí ve vás sebevědomí i potlačí deprese

red Zdroj: Pura Vida 6.11.2020 Móda, obuv, doplňky

Jako završení podzimní kolekce představuje oblíbená česká značka Pura Vida tři zbrusu nové originální legíny. Opět si na ně přijdou ženy všech postav a každého věku. Je jen na vkusu a náladě každé nositelky, jaký design od návrhářky Petry Bartoňkové alias Petrucyi ji chytne za srdce. Legíny se navíc skvěle hodí jako vánoční dárek pro vás, maminku či kamarádku.

legíny
Stejně jako ostatní módní kousky z podzimní kolekce, se i designy nových legín nesou na vlně ženskosti, něžnosti a divokosti. „Tato holčičí témata mezi mými kamarádkami poslední dobou hodně rezonují. Hodně z nich se mnou sdílí, jak se jim daří tyto  rozličné ženské vlastnosti  kombinovat,“ říká Petruccya. Legíny jsou z funkčního materiálu, který je ale zároveň jemný a nestahující.
SKORO TATTOO

Legíny SKORO TATTOO

Jsou to legíny, nebo je to kérka? Ještě před pár týdny to nebylo jasné – když si totiž Petruccya v létě čárala ve svém brněnském ateliéru po papíru, navrhovala původně tetování. Ale když dala všechny své oblíbené symboly, motivy a tajné kódované zprávy o smyslu života, vesmíru a vůbec do jednoho návrhu, uvědomila si, že tohle nemůže být jen na jednom těle. To by měly nosit všechny! Takže jestli vám chybí dobrá kérka, ale přece jen byste ji ráda na rodinnou večeři sundala dolů, tyhle legíny jsou ta správná volba!

Více informací ZDE
Cena: 1800,- Kč

ANTIDEPKY black and white
Legíny ANTIDEPKY black and white

Legíny určené pro všechny ženy, které mají pocit, že si za přežití letošního roku zaslouží metál. A tak pro ně v Pura Vidě ušili jednu odměnu. Američti vědci zjistili, že tyto antidepkařský legíny pomáhají proti trudnomyslnosti, koronadepkám i splínům z lockdownů. A jelikož vás budou svými vzkazy na nohavicích pravidelně rozesmívat a zlepšovat náladu, budou vám tím budovat i lepší imunitu. Černobílé jsou právě proto, aby se hodily úplně ke všemu. Dobrou náladu si musíme nejvíc hýčkat právě v časech, kdy nám náš život připadá jako absurdní drama vysílané na Netflixu.

Více informací ZDE
Cena: 1500,- KčNEBUĎ KRÁVA


Legíny NEBUĎ KRÁVA

Jsou rady, které jsou tak dobré, že by si je člověk měl dát rovnou vytetovat. Nebo napsat na čelo. Nebo dát na triko. Nebo na legíny. V Pura Vidě vybraly ze všech rad tu nejdůležitější: Nebuď kráva a měj se ráda. Nerozdávej rady všude kolem, ale dej taky jednu pořádnou sama sobě. Mimochodem, tyhle legíny jsou protkány sebeláskou, takže jsou také ideální dárek pro jakoukoliv ženu či dívku.

Více informací ZDE
Cena: 1500,- Kč


Pura Vida
Všechno začalo v roce 2016 legínami, které Petra Němečková a Petruccya původně ušily pro sebe, aby měly motivaci cvičit. Dnes v e-shopu (www.puravidashop.cz) a v showroomu (Minská 5, Brno) nabízejí přes 330 druhů oblečení od ikonických legín přes sportovní podprsenky, šaty až po mikiny či čepice. Všechny módní kousky značky Pura Vida šijí zručné švadlenky podle návrhů Petruccye, každý z nich je tak tou nejlepší ukázkou poctivého řemesla. Důvod, proč si tolik zakládají na lokální tvorbě, je jednoduchý:

Moje babička byla švadlena. Milovala jsem se jí dívat pod ruce a dodnes si pamatuji ten její spokojený výraz ve tváři, když tvořila nové outfity. V Pura Vidě si vážíme tohoto krásného řemesla a zručných českých švadlen. V dnešní době to spíš vypadá, že všichni chtějí být manažeři, lídři, investoři, ale bez dobrého řemesla těžko přežijeme. A proto chceme udržet krejčovinu naživu. Navíc jsme lokální firma, máme lokální zákazníky, tím pádem podporovat lokální trh je pro nás samozřejmostí,“ říká Petruccya.

Všechny produkty značky Pura Vida jsou dostupné na www.puravidashop.cz nebo v showroomu Pura Vida v Brně.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pura Vida