ijournal.cz

Na terase OC Nový Smíchov navštivte nový Johnnie Walker Hotspot!

red Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov 26.6.2021 Gastronomie, Zajímavosti

Chcete poznat nová netradiční místa, kde byste strávili příjemný večer s přáteli, partnerem nebo kolegy z práce? Zastavte se v termínu od 24. června do konce září na Terasu OC Nový Smíchov (vchod přes Foodcourt), kde se otevírá nový Johnnie Walker Hotspot! Čekat na vás bude nejen stylové a designové místo k setkávání s dechberoucím výhledem, ale také skvělé letní drinky s pořádnou dávkou svěžesti.

FotoNávštěvníci nového hotspotu Johnnie Walker budou moci ochutnat novou kolekci drinků Highball, kterým dominuje čtveřice odvážných a chuťově výrazných kombinací whisky s tóny rakytníku, citronů, bezového květu a spojení mango/marakuja. Přímo na místě vám barman přichystá na míru ušitý drink přesně podle toho, co si vaše chuťové pohárky a nálada přejí. Nové svěží letní drinky si budete moci vychutnat na Terase OC Nový Smíchov, která vám nabídne unikátní útěk z centra Prahy, a zvláště v podvečer se stává dokonalým místem k pohodovému posezení s přáteli či romantickému večeru s drahou polovičkou nad sklenkou něčeho dobrého. Dejte sbohem nudnému večeru s klasickými drinky na okoukaných místech a vydejte se vstříc dobrodružstvím v originálním hotspotu Johnnie Walker, kde se to hemží originálními Johnnie Walker drinky, skvělou hudbou, omamnými vůněmi a dokonalými výhledy, které se vám nikde jinde nenaskytnou. Čeká na vás také fotostěna, kde si budete moci pořídit fotku a vytvořit vlastní památku, nebo originální příspěvek do feedu díky stylovým neonovým nápisům. Vše za doprovodu skvělé hudby.

Jakub Kabourek, Brand Manager Johnnie Walker & Gordon’s ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov dodává: „Highball se těší celosvětové oblibě mezi lidmi, kteří milují long drinky, co nejen dobře chutnají, ale i vypadají. Příprava drinku highball je velice snadná – stačí zkombinovat skotskou whisky a další ingredience ve vysoké sklenici plné ledu. Neexistují žádná pravidla nebo recepty, kterých by se musel člověk striktně držet. Highball je pro lidi, co se nebojí experimentovat. V naší zbrusu nové kolekci doporučujeme míchat whisky Johnnie Walker s tóny rakytníku, citronů, bezového květu a spojením mango/marakuja. Ale pozor: nemíchejte vše najednou, to by nemuselo dobře dopadnout. Raději si vychutnejte jednotlivé příchutě postupně.“

Johnnie_Walker_Red_Label
Skotská whisky v sobě snoubí kořeněnou chuť s nádechem vanilky a ovoce. Doprovází ji výrazné aroma pepře a skořice a silný kouřový závěr, který vás však pohltí od prvního doušku. Nejlépe si ji vychutnáte samotnou nebo na ledu.

Obsah:  0,7l
Objem:  40 %
Cena: 369 Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov