ijournal.cz

Milk Cake! Nový mléčný řez bez lepku a laktózy

red Zdroj: Schär 11.5.2022 Gastronomie, Soutěže
MilkCake

Chlazená svačinka bez lepku a laktózy. To je Milk Cake, novinka od značky Schär. Lahodný dezert tvoří dva plátky nadýchaného kakaového piškotu a jemná mléčná náplň – spojení, které vyvolá ty nejhezčí vzpomínky na dětství.


Lehký a svěží mléčný řez je balený po 4 porcích, a vy se tak můžete podělit o sladkou pauzu i se svými blízkými. Na webu
www.milkcake.cz vás navíc čeká soutěž o skvělé ceny.

Milk Cake neobsahuje lepek ani laktózu, a proto potěší opravdu všechny milovníky chlazených dezertů, včetně těch s bezlepkovou dietou či intolerancí laktózy. Dva plátky piškotu bez pšeničné mouky mezi sebou ukrývají náplň, kterou tvoří z 31 % bezlaktózové mléko. Díky čtyřem kusům v balení se můžete podělit i se svými nejbližšími a užít si společně příjemnou chvilku s nadýchanou svačinkou z ledničky.

Svěží mléčný řez si můžete vychutnat třeba jako příjemnou snídani, svačinku ve škole, v práci i na cestách, zkrátka kdykoli potřebujete lahodné povzbuzení. Prozatím je Milk Cake dostupný v online supermarketu Rohlik.cz, v prodejnách Globus a postupně se objeví i v dalších řetězcích.

Společnost Schär touto novinkou rozšiřuje pestrou nabídku svých přirozeně bezlepkových výrobků, které jsou určeny pro lidi trpící celiakií, alergií na lepek či jinou formou intolerance lepku. Více informací naleznete na www.milkcake.cz a www.schaer.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Schär