ijournal.cz

Mega party v rytmech kubánské hudby. Osmany Laffita slavil …

red Zdroj: Optika Slavíková, foto: Herminapress 4.11.2019 Párty a večírky
Manželé Jana Slavíková a Roman Krička, majitelé rodinné firmy Optika Slavíková s působností v Chomutově se podělili o příběh brýlí Osmany Laffita na velkolepém večírku, který se konal na konci října v pražské restauraci SOHO. Známý módní návrhář Osmany Laffita samozřejmě na akci nesměl chybět, oslavil totiž v rámci tohoto večera i své 54. narozeniny za doprovodu svého manžela Guye.

Osmanyho narozeninový dort
Spolupráce firmy Slavíková/Lafitta vznikla takřka neplánovaně v zimě roku 2018, kdy se všichni potkali na jedné společenské akci a navzájem se svěřili se svými sny vytvořit kolekci brýlí, které budou jedinečné a upoutají svojí originalitou na první pohled. Za poměrně neuveřitelně krátkou dobu začaly vznikat nejprve prvotní nápady a představy, od nich už pak byl jen krůček k samotné realizaci. První modely „spatřily světlo světa“ letos v dubnu. Vynikají svou nápaditou barevností a materiály.

Moderátorka Lenka Špillarová, která večerem provázela, doplnila také svůj outfit o červené brýlové obroučky z nové kolekce, stejně tak modelky, které vynesly Osmanyho jedinečné až fascinující modely šatů.

Lenka Špillarová a Immanuel Adenubi
Každý kus je originál: Prezentovaná limitovaná edice 10 ks extravagantních slunečních brýlí speciálně určená pro odvážné ženy s vytříbeným vkusem se vyznačuje kameny Swarovski Ametist light a Rosa light osazené v plastovém rámu v perleťové barvě nadchla všechny přítomné pozvalimitkané přátele a gratulanty. Inspirovat se přišla Andrea Verešová, Kamila Nývltová, Šárka Grossová s dcerou Natálií, Vendula Pizingerová s manželem, Radim Flender, Kateřina Průšová. Anife Ismet Hassan Vyskočilová dokonce už jedny takové brýle z kolekce Eyewear dostala jako dárek od svého přítele.

Andrea Verešová a Radim Flender

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Optika Slavíková, foto: Herminapress