ijournal.cz

Maska s hlemýždím slizem má mimořádné omlazující účinky

red Zdroj: Salon Korunka 19.12.2015 Krása a zdraví

sneci_serum_krabickasneci_serumKosmetický Salon Korunka představuje absolutní novinku omlazovacích procedur – pleťovou masku s extraktem šnečího slizu. Šnečí sliz obsahuje unikátní komplex vysoce účinných regeneračních a hojivých proteinů a dalších látek. Alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky; kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, podporuje obnovu pleťových buněk, pokožku dokonale hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu; kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky; vitamíny A, E, a C a v neposlední řadě je ve šnečím slizu obsažen i elastin, který je důležitý pro zachování pružné a pevné pokožky. Hlemýždí maska také výborně zklidňuje pokožku spálenou sluncem. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Salon_Korunka_osetreni_snecim_slizemZázračné působení šnečího slizu si rychle získává příznivce po celém světě, a to dokonce i mezi nejslavnějšími celebritami – šnečí omlazující procedury využívá prý i Madonna nebo herečka Katie Holmes, která se k tomu v médiích otevřeně hlásí. 

Extrakt se odebírá z hlemýžďů druhu Helix Aspersa, s nimiž se běžně můžeme setkat jako s gastronomickou lahůdkou. Blahodárné účinky šnečího slizu objevil chillský lékař, který si všimnul, že pracovníkům na šnečí farmě se rychle hojí poranění a mají na rukou daleko jemnější kůži než ostatní. Tento přírodní kosmetický zázrak vytvořila příroda proto, aby chránila hlemýždí kůži před poškozením od kamenů a jiných hrubých povrchů. Nyní je tu možnost, jak genialitu přírody využít i pro krásu!    

Cena: od 1150 Kč /  75 minut

Prodej: Salon Korunka, Korunní 4, 120 00 Praha 2, www.salon-korunka.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salon Korunka