ijournal.cz

Markéta Martiníková vyměnila hypotéku za své nové CD

eso Zdroj: Divadlo Broadway, foto: MJP 19.12.2015 Celebrity, Hudba
cd
18. prosince pokřtila zpěvačka Markéta Martiníková v Divadle Broadway své debutové vánoční CD s názvem Vánoce s láskou, kmotrou se stala Tereza Kostková, Václav Kopta a Jaroslava Obermaierová. Křtem vtipně provedl Martin Písařík a o hudební doprovod se postaral Václav Tobrman, vítěz soutěže pianista roku 2014, který se podílel na nahrávce zmiňovaného CD. Do divadla novému albu přišli popřát kromě rodiny i kolegyně z divadla Veronika Stýblová, Natálie Grossová.

pěvecká ukázkakřestVánoční CD je pojato jazzově, protože tento styl má zpěvačka velmi ráda. Navíc je aranžmá vánočních písní svižnější, ozvěžující na rozdíl od klasického stylu. „Rozhodli jsme se s manželem odložit nákup vlastního bydlení a naše prostředky investovat do natáčení CD“, prozradila na křtu zpěvačka, kterou mnozí znají pod dívčím jménem Švábová. CD se natáčelo ve studiu Proffesional sound pod vedením Roberta Jíši (autor hudby pro film Aldabra). Kromě výše zmíněného klavírního doprovodu Václava Tobrmana zní na CD saxofon a příčná flétna Ondřeje Klímka, Lukáš Čunta hraje na basovou kytaru a Tatiana Baňková na housle. Vokální konzultantkou tohoto alba byla Galla Macků.

Markéta MartiníkováSympatickou Markétu Martiníkovou si tedy nyní můžete poslechnout a zpříjemnit si sváteční atmosféru díky CD Vánoce s láskou s 12 známými písněmi, nebo na úspěšném probíhajícím Adventním turné po ČR, které bude zakončeno Tříkrálovým koncertem 12. ledna 2016 Mělníku. Dalším oblíbeným projektem, který zpěvačku velmi těší, je účinkování v muzikálu Mýdlový princ v režii Radka Balaše. „Ze všech muzikálů, ve kterých účinkuji, se v Mýdlovém princi utvořila nejucelenější parta lidí. Právě proto, když jdu toto představení hrát, tak si spíše připadám, jako bych se šla potkat s partou výborných přátel, než že bych šla „jen“ pracovat“, říká zpěvačka, herečka i moderátorka. Markéta již několik let také moderuje naživo svůj vlastní pořad na TV Noe. V její pracovní náplni se objevuje i působení v TV seriálech Ordinace v růžové zahradě, Místo zločinu Plzeň, Doktoři z počátků, Případy prvního oddělení či v 10. dílu Autobazaru Monte Carlo na Streamu.cz.

Markéta s manželem
O dalších projektech a informacích se více dozvíte na stránkách www.marketamartinikova.com.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

eso

Zdroj: Divadlo Broadway, foto: MJP