ijournal.cz

LUMINA PARK – tip na výlet pro rodinu s dětmi. Soutěž o rodinné vstupenky

red Zdroj: Luminapark 28.12.2022 Soutěže

Přijďte nasát neopakovatelnou atmosféru stovek tisíc světélek a podmanivých zvukových efektů. Lumina Park na Praze 6 má otevřeno i během vánočních prázdnin a čeká Vás tu nezapomenutelná audiovizuální show. Vydejte se do fantastické říše divů na okraji Prahy.

 LUMINA PARK_2


1,5 kilometru dlouhá procházka opředená stovky tisíc úsporných LED světélek vás zavede do pohádky Alenka v říši divů. Králičí norou se dostanete do dechberoucího světa plného světel, hudby a zvukových efektů. Potkáte zhruba 100 světelných soch, na konci stezky objevíte světelný labyrint, kolotoč generující elektrickou energii a také zářivý zámek.

 LUMINA PARK_3


Užijte si výlet do spektakulárního Lumina Parku! Ten je otevřen každý den kromě pondělka od 16:30. Navštěvu si můžete naplánovat kromě všedních dnů také 31.12. i 1. ledna. Atrakce poblíž koupaliště Džbán bude otevřena až do konce února 2023. (Pozor! Od ledna – kvůli prodlužujícím se dnům – bude otevřeno až od 17 hodin). Využijte zvýhodněné rodinné vstupné nebo vstupné pro skupiny nad 30 osob.

LUMINA PARK_1
Více informací na www.luminapark.cz.


Soutěžní otázka:
Na motiv jaké pohádky je expozice Lumina Park?

a) Mrazík
b) Tři oříšky pro Popelku
c) Alenka v říši divů


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 6. ledna 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Luminapark. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
V Luminaparku se již těší na vaši návštěvu!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Luminapark