ijournal.cz

Legendy vás zvou do kina

red Zdroj: Legendy 2.12.2015 Film

Přípravy na třetí ročník unikátní motor show Legendy 2016, který se bude konat příští rok o víkendu 11. a 12. června 2016 opět v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice, jsou v plném proudu. Legendy ani v zimě nespí, a proto si pro vás ještě před samotnou motor show připravily originální filmové večery. Zkraťte si čekání na červen a dorazte na první zajímavou akci již 11. 12. 2015 do Premiere Cinemas Praha Hostivař na Legendy na stříbrném plátně.

 LEGENDY_-_KINO_

Legendy na stříbrném plátně jsou filmovým festivalem, který vás bude provázet celé zimní období. Promítání se chystá během zimy celkem čtyřikrát, pokaždé je pro automobilové nadšence připravené jiné zajímavé téma. Začíná se ve velkém stylu už 11. prosince 2015 v Premiere Cinemas v pražské Hostivaři, kde se uskuteční česká premiéra dokumentu Adrenalin od režiséra Tima Hahneho.

 

Nebude to ale jen o úžasném dvouhodinovém dokumentu. V rámci pětihodinového programu se bude promítat i několik krátkých filmů od Petrolicious s důrazem na značku BMW, pár epizod Legend Jakuba Rejlka a nebudou chybět ani vystavené sportovní a závodní vozy nebo hosté, v tomto případě režisér Adrenalinu Tim Hahne a spolurežisér a kameraman Julius Jacoby. Všechny zahraniční dokumenty budou pro návštěvníky připraveny s českými titulky. Celý festival bude věnovaný automobilům značky BMW.

 
Krátce si popovídat a představit třetí ročník Legend přijde i Lubor Kos, zakladatel samotné motor show. Vstupenky si můžete on-line zakoupit v e-shopu Legendy. Lístků je omezené množství 400 kusů.

Více detailních informací naleznete na www.legendy.cz nebo na Facebooku Legendy – Automobilová slavnost.

Vstupenky k zakoupení: http://www.legendy.cz/e-shop/kategorie/produkty-legend/legendy-na-stribrnem-platne-vstupenka/.

 

Trailer s titulky: https://www.youtube.com/watch?v=V7ponB9MEys.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Legendy