ijournal.cz

Český vítěz Muže roku zabodoval na Mister International!

red Zdroj: Muž roku 2.12.2015 Společenské akce a události

Muž roku 2015 Jakub Kraus zabodoval na prestižní soutěži Mister International na Filipínách, kde se umístil na pátém místě. Celkem soutěžilo 36 států, Jakub se umístil jako druhý nejkrásnější muž z Evropy a pátý na světě! 

Jakub Karas


Jakub Kraus na Filipíny odletěl před dvěma týdny, kde se zúčastnil velké charitativní akce, řady módních přehlídek či navštívil řadu památek na Filipínách. Během večera se probojoval do první desítky, poté došlo na vyřazování soutěžících. „Když ohlásili páté místo, tak jsem nevěřil svým uším, že jsem to já“ svěřil se Jakub Kraus hned po vítězství. Jeho charitativní předmět křišťálový orel se vydražil za nejvíce peněz pro místní stacionář. „Největším zážitkem bylo trávit čas s lidmi z různých koutů světa, Filipínci jsou velmi přátelští a chtěli se s námi všude fotit. Je to zcela jiná kultura. Náš hotel museli chránit policisté, my jsme jinak nesměli i kvůli fanynkám mimo areál hotelu. Někteří fanoušci byli až fanatičtí z krásných kluků z celého světa,“ směje se Jakub Kraus. 

ze soutěže

Přiletěla za ním i jeho přítelkyně Eva Havelková, která seděla v hledišti a vydatně ho podporovala. „Určitě se Jakubovi otevřou i dveře do zahraničí“ dodává majitel zastupující Muže roku z agentury CAST ME Michal Doležal. „Já jsem na Jakuba patřičně hrdý, gratuloval jsem mu, je to velká čest pro samotnou soutěž i pro Českou republiku, je druhý z Evropy a to je přece velký úspěch. Jsem rád, že čeští pánové mají ve světě ohlas. Pánové se mohou opět přihlašovat do dalšího ročníku soutěže Muž roku na internetových stránkách, musí splňovat věk 20 až 29 let a mít české občanství“ dodává ředitel soutěže David Novotný.

úspěch na mezinárodním poli

Vítězem se stal Pedro Mendes ze Švýcarska, na druhém místě skončil Anderson Tomazini z Brazílie, na třetím místě Sang-Jin Lee z Korei. V porotě zasedl i Neil Perez, vítěz Mister International 2014, který v srpnu zavítal do České republiky a na Muže roku do Náchoda.

z finále v Náchodě

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku