ijournal.cz

Které produkty by vám během jara neměly chybět v kosmetické taštičce?

red Zdroj: Avon 19.4.2023 Krása a zdraví

S příchodem jara máme chuť začít znovu. Nemusí to však znamenat jen jarní úklid, novou permanentku do fitness centra či třídění šatníku. S prvním oteplením a jarním sluncem přece můžeme nově přistoupit k různým oblastem svého života. Například k obsahu naší kosmetické taštičky, který zůstává často bez povšimnutí. A to je velká škoda. K jaru totiž patří také lepší péče o pleť, která je namáhána prvními slunečními paprsky.

image fotoS novým ročním obdobím přichází řada na obměnu zkrášlujících pomocníků. Avon přináší tipy na kosmetické produkty, které si během letošního jara rozhodně zaslouží vaši pozornost a zároveň místo na vašem toaletním stolku nebo v kosmetické taštičce!

OČNÍ KRÉM POSTAVENÝ NA 20letém VÝZKUMU! O exkluzivní technologii Protinol™ společnosti Avon[1] hovoří světoví vědci, farmaceuti, vývojáři i zákazníci v superlativech. Vždyť která jiná látka dokáže prokazatelně obnovit roky ztráty kolagenu v pouhých 7 dnech?[2]

OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER SÉRUM je jedním z nejprodávanějších anti-aging produktů na světě a miliony zákazníků netrpělivě čekaly na další produkt se zázračným Protinolem™. Jejich chvíle právě přichází – společnost Avon uvádí na trh unikátní oční krém obsahující nejen Protinol™, ale i technologii rozptylu světla pro okamžité zlepšení vzhledu očního okolí.

Seznamte se s OBNOVUJÍCÍM ANEW POWER OČNÍM KRÉMEM.

 

7 OMLAZUJÍCÍCH ÚČINKŮ V POUHÝCH 7 DNECH

Tento lehký, ale mimořádně účinný oční krém okamžitě rozjasní oční okolí díky technologii rozptylu světla – obsahuje pudrové částečky opticky odvádějící světlo od nedokonalostí pod očima. Zjemňuje tak viditelnost tmavých kruhů a otoků a pomáhá pleti kolem očí vypadat svěže a odpočatě. Navíc také výrazně vyhlazuje, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a intenzivně hydratuje.

„Přestože je pleť kolem očí křehká a citlivá, náš průzkum ukazuje, že pouze 31 % žen na celém světě používá speciální oční krémy.[3] S OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍM KRÉMEM se zaměřujeme právě na tuto delikátní oblast obličeje, která potřebuje specializovanou péči. Krém je navržen tak, aby minimalizoval vzhled tmavých kruhů a otoků a poskytl okamžitý rozjasňující efekt – navíc se sedmi silnými účinky Protinolu™, které mohou uživatelé pozorovat již za sedm dnů,“ říká Anthony Gonzáles, Director of Global Skincare and Trend Innovation v Avonu.

A o úžasných výsledcích této přelomové novinky nehovoří pouze vlastní výzkumy a tým společnosti, ale i nezávislí experti. Avon spolupracuje s renomovanou odbornicí na klinickou medicínu a estetickou dermatologii, Dr. Zoyou Diwan[4], která na své klinice otestovala OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM na svých pacientech. A výsledky byly uchvacující! Účastníci testování zaznamenali v průměru 10% redukci intenzity jemných linek a vrásek, přičemž u některých došlo i k mnohem větší redukci – a to až o 52 % v průběhu pouhých osmi dnů![5]

„Při testech na své klinice jsem byla ohromena, když jsem viděla, že nový OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM dokáže vrátit zpět roky ztráty kolagenu. I já jsem si jeho používání velmi užívala, protože zanechával mou pleť jemnou, hladkou a hydratovanou – a to za tak přijatelnou cenu! Není divu, že 92 % mých testujících by tento produkt doporučilo svým přátelům,[6]„ nešetří chválou paní doktorka Diwan.

 Oční krém


OKAMŽITÁ OBNOVA KOLAGENU S ÚČINNÝM DUEM


V péči o pleť lze nyní dosáhnout nejdokonalejšího spojení kombinací žhavé novinky, OBNOVUJÍCÍHO ANEW POWER OČNÍHO KRÉMU, a legendárního OBNOVUJÍCÍHO ANEW POWER SÉRA s patentovanou technologií ProtinolTM, která napomáhá podporovat 2 typy kolagenu a niacinamid přispívající k obnově pleťových buněk. Účinky produktů potvrzuje mimo jiné i zaslepené testování provedené společnosti Ipsos, které dokazuje, že 95 % žen, které byly spokojeny s prémiovým sérem, byly také spokojeny s OBNOVUJÍCÍM ANEW POWER SÉREM. Za prémiové konkurenční sérum by však zaplatili až třikrát více.[7] AVON tak tímto duem opět mění trh s kosmetikou a umožňuje ženám dopřát si luxusní péči o oční okolí a pleť za přijatelnou cenu. V pouhých 7 dnech mohou na vlastní kůži otestovat všech 7 omlazujících účinků obou produktů, které jsou:sérum

1. Rozjasňuje
2. Vyhlazuje
3. Intenzivně hydratuje
4. Redukuje jemné linky a vrásky
5. Zpevňuje
6. Zvyšuje odolnost
7. Obnovuje svěží vzhled

Prosíme, informujte své čtenářky o novém Obnovujícím Anew Power duu, díky kterému mohou pleti okamžitě propůjčit hladší, plnější a pevnější strukturu.

Obnovující Anew Power duo séra a očního krému, běžná cena 549 Kč

Set obou produktů je vprodeji od 1. 5. 2023. Objednat ho můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady. 


[1]
Protinol™ je průlomová technologie v péči o pleť, exkluzivně patentovaná Avonem. Protinol™ pomáhá pleti obnovovat až 7 let úbytku kolagenu během 7 dní! Právě kolagen je tajemstvím plnosti a nádherně hebké textury pokožky malých dětí. Pleť je až z 80 % tvořena tímto klíčovým strukturálním proteinem. Od 25. roku života ale jeho množství přirozeně klesá rychlostí 1 % ročně. Protinol™ poskytuje pleti stimulaci produkce kvalitnějšího duálního kolagenu navýšením poměru dětského kolagenu (typ III) ke kolagenu dospělých (typ I). Posiluje tím pojivovou tkáň. Výsledkem je pevnější, plnější a viditelně zdravější pleť.

[2]U Obnovujícího Anew Power očního krému se jedná o výsledky spotřebitelské studie se 150 osobami, u Obnovujícího Anew Power séra o spotřebitelskou studii o 206 respondentech.

[3] Data vychází ze studie s 7126 respondentkami ve věku 16+ v Brazílii, Itálii, Velké Británii, na Filipínách, v Turecku, Polsku, Rumunsku a jižní Africe. Výzkum byl zadán společností Avon, proveden společností Censuswide.

[4] Dr. Zoya Diwan je odbornicí v oblasti dermatologie, která vystudovala s červeným diplomem na Barts and London School of Medicine a King’s College. Společně se svým partnerem Dr. Sanjou Trikha provozuje cenami ověnčenou kliniku estetické medicíny v Mayfair v Londýně s názvem Trikwan Aesthetics, kde léčí pacienty s celou řadou kožních obtíží včetně stárnutí. Skrze léčbu se snaží své pacienty vzdělávat a pomáhat jim cítit se sebevědomě. Dr. Diwan publikovala řadu dermatologických studií, je renomovanou edukátorkou v oboru a má silný mediální profil. Rozhovory s ní publikovalo například periodikum Good Houskeeping, Vogue, Tatler, Mail Online a další.

[5] Výsledky klinických testů s 32 účastníky

[6] Výsledky klinických testů s 26 účastníky

[7] Na základě dvojitě zaslepeného testování Obnovujícího Anew Power séra a prémiového séra, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, v domácnostech v Praze a Brně, na vzorku 101 uživatelek sér ve věku 24-55 let. Každé sérum bylo testováno po dobu 3 dnů. Počet žen, které byly spokojeny s prémiovým sérem N=84, pozitivní hodnocení na 6 bodové škále. Více na avon.cz/ipsos.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Avon