ijournal.cz

Krása Vánoc s pralinkami Ferrero

red Zdroj: Ferrero Group 4.11.2020 Zajímavosti

Prožít vánoční čas sladce a příjemně vám pomohou pralinky Ferrero, které vnesou do domácnosti eleganci a sváteční atmosféru. Ferrero již tradičně přichází s vánoční edicí svých pralinek i s originálními tipy na výrobu jednoduchých, a přitom krásných adventních kalendářů a dekorací, kterými pustíte do domu pravého ducha Vánoc. Zastavte se, nachystejte si lahodné pralinky Ferrero Rocher, Raffaello a Mon Chéri a
vychutnejte si svou adventní chvilku plnou tvoření.

pralinkaI z tak obyčejných věcí, jako je papírový košíček na muffiny, lze vyrobit andělsky krásnou dekoraci na vánoční stůl. Přeložte dva košíčky napůl a vyhlaďte je. Nůžkami je obstříhejte tak, aby z každého vzniklo jedno křídlo. Křídla k sobě spojte lepicí páskou. Ubrousek volně přeložte a přivažte k němu křídla zlatou stužkou. Z dekoračního papíru vystřihněte štítek, zlatým perem napište jméno hosta a přidejte k nebeskému stolnímu setu. Doprostřed andělských křídel vložte zlatou pralinku Ferrero Rocher.košíčekMuffinové košíčky se mohou proměnit i v originální adventní kalendář!
Do 24 košíčků dejte drobné dárečky nebo pralinky Raffaello. Každý naplněný košíček přiklopte dalším košíčkem. Hotový balíček omotejte bílo-červenou přízí o délce cca 40 cm a zavažte na mašli, ve spodní části můžete přízi přichytit izolepou. Vystřihněte štítky s čísly a střídavě je nalepte a navažte na jednotlivé dárečky. Balíčky rozmístěte na tác, přidejte červené a stříbrné vánoční kuličky a světelný řetěz. Okouzlující adventní kalendář je na světě!

 


kalendářAdventní kalendář může mít podobu i hravé skládačky.
Uspořádejte vedle sebe 24 bílých krabiček (5 × 5 cm). Ze zlatého dekoračního papíru vystřihněte tvar velké hvězdy, tu rozdělte na jednotlivé díly a hvězdu podle nich rozstříhejte. Zlaté díly nalepte na víka bílých krabiček. Krabičky vyložte zlatým hedvábným papírem a dovnitř schovejte dárečky a Ferrero Rocher. Každou krabičku označte jedním číslem, které vyrobíte z bílého a zlatého papíru. Adventní kalendář dozdobte dle libosti.

 


věnecBílo-stříbrný věnec s hebkými chomáčky z vlny dýchá vánočním klidem na první pohled.
Připevněte bílé sušené květiny drátkem na bílý kovový kruh o průměru 35 cm, vynechte místo ve spodní části pro bambulky. Z bílé vlny vyrobte 2 velké a 3 malé bambulky a přivažte je k obruči. K horní části kruhu přivažte červenou a stříbrnou stužku. Na konce červené stužky navažte malé červené vánoční ozdoby. Opatrně proděravte obal pralinek Raffaello a přivažte je ke stříbrné stužce. Hotový vánoční věnec zavěste na dveře.

 


Mon ChériPoužitá čajová svíčka může stále nadělat mnoho radosti!
Opatrně odstraňte zbytky vosku z hliníkových svícnů od čajových svíček. Nastříhejte prázdné svícny do tvaru hvězdy a ohněte hroty směrem ven. Pro 3D efekt slepte dva nastříhané svícny k sobě oboustrannou lepicí páskou a současně mezi ně vlepte červenou stužku o délce 15 cm. Vystřihněte jmenovku z krémového papíru a napište na ni jméno. Ve jmenovce udělejte díru, kterou provlečete červenou stužku. Ozdobte svícen pralinkou Mon Chéri. Svícen i jmenovku přivažte stužkami k dárku a užijte si radost, kterou dárek přinese.


ozdobyKombinace vánočních ozdob a voňavých větviček eukalyptu a borovice nikdy neztratí na půvabu.
Naaranžujte větvičky do vázy o výšce cca 45 cm. Vyrobte si ozdoby z párátek. Na jednu ozdobu nastříkejte 8 párátek růžovou metalickou barvou ve spreji. Párátka uspořádejte do tvaru hvězdy a spoje omotejte červenou přízí, případně slepte tavnou pistolí. K hvězdě přivažte červenou stužku o délce 30 cm. Pomocí oboustranné lepicí pásky připevněte na červenou stužku uprostřed hvězdy pralinku Mon Chéri. Takto připravené hvězdy zavěste na větvičky a dozdobte kulatými vánočními ozdobami a svícny s červenými svíčkami.Nemáte prostor vyrobit si vlastní dekorace, a přesto byste do svého domu rádi vnesli vánoční atmosféru? Pak sáhněte po sváteční edici pralinek Ferrero. Interiér pohádkově ozdobí chaloupky plné Ferrero Rocher, Raffaello nebo Mon Chéri či zlatý kužel sestavený z pralinek Ferrero Rocher. Ty jsou ukryté i ve velkém balení ve tvaru pralinky Grand Ferrero Rocher, které poslouží jako ozdoba či jako sladký dárek.
Ferrero
Sváteční čas se samozřejmě nesmí obejít bez elegantního adventního kalendáře Ferrero Collection a větviček ozdobených závěsnými hvězdičkami Ferrero Rocher, Mon Chéri a Raffaello. Stylové jsou také závěsné plechové koule s pralinkami Raffaello, Ferrero Rocher nebo Mon Chéri, které se hodí i přímo na stromeček.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group