ijournal.cz

Kolekce C&A jaro/léto 2024

red Zdroj: C&A 21.1.2024 Móda, obuv, doplňky

Návrháři C&A vytvořili kolekci na sezónu jaro – léto 2024           s názvem “Finding Beauty in Chaos”, která je postavena na čtyřech hlavních trendech.

C&A.

C&A
šaty
sako 1398 Kčbunda 998 KčV kolekci “New Iconics” najdete klasiku jako logomania a kontrast mezi elegantním a ležérním, mužskou a ženskou siluetou a to vše v barvách jako je černá, bílá a džínová modrá.

Pojítko mezi městským životem a přírodou představuje kolekce “Raw Simplicity”. Zde převažují hrubé textury, utility a styl pracovního oblečení v tmavé olivové a jasně zelené resp. zelenožluté.šatysako 1598 KčKolekce “Culture Exchange” ukazuje dědictví, řemeslo a folklór z celého světa. Tyto styly jsou zdobeny grafickými potisky, třásněmi a střapci.
 
Kolekce “Maximal Abundance” představuje styl plný květin a ovocných prvků ve výrazných barvách, jako je ohnivá oranžová, malinově růžová a purpurová.Sšálpeciální kolekce vznikla díky partnerství C&A a Rangsutra – sociální iniciativou pro genderovou rovnost v Indii. Společně s indickými ženami vytvořila společnost C&A úžasnou ručně vyšívanou kapsulovou kolekci. Tato kolekce bude pro náš trh dostupná pouze online od května.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: C&A