ijournal.cz

Kinder Maxi pro maximální radost ze společných chvil

red Zdroj: Ferrero Group 6.1.2022 Soutěže
Po uši zamilovaná dvojice Milky a Schoki je zpět a s nimi možnost zahřát své nejbližší u srdce. Komu uděláte na Valentýna malou sladkou radost vy? S Kinder Maxi můžete potěšit drahou polovičku, přátele nebo členy rodiny. Letos totiž Kinder Maxi přináší valentýnskou soutěž o ceny pro dva, s níž si láskyplný svátek užijete o to víc.

Kinder Maxi


Že mléko a čokoláda prostě patří k sobě, ví moc dobře každý, kdo se kdy zakousl do lahodné tyčinky s mléčnou náplní Kinder Maxi. Mléčná kráska Milky a čokoládový sympaťák Schoki z této jemné čokoládové pochoutky sobě naprosto propadli, a proto i vy na vlastní kůži můžete pocítit jejich dokonalou souhru. Ta je letos ještě intenzivnější díky šanci vyhrát set hrníčků s dekou pro příjemně strávené chvíle.

Kinder_Valentyn_Hrnek

Zakupte v období od 24. 1. do 13. 2. 2022 libovolný produkt Kinder Maxi a nahrajte účtenku z nákupu na web www.kinder.cz. Pak už jen vyčkejte, zda budete právě vy jedním z 240 výherců.

čokoláda

Soutěž bude probíhat v České republice i na Slovensku. Bude podpořena v místě prodeje, na sociálních sítích a online kampaní. Zamilovaný pár Milky & Schoki se objeví v televizním spotu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group