ijournal.cz

Každoroční oslavy Mezinárodního dne balíků jsou tady

red Zdroj: GLS 23.5.2022 Pro děti, Zajímavosti

GLS se letos v květnu opět zapojí do neoficiálních celoevropských oslav Mezinárodního dne balíků, jehož tradice sahá až do roku 2015. Pro letošní rok je pro rodiny s dětmi připraven zábavný ekologický kvíz, za jehož správné vyplnění může až 500 soutěžících získat výherní balíček se zábavnou hrou od partnera akce společnosti Albi Česká republika a pexeso GLS a lze soutěžit o tři hlavní ceny v podobě poukazu na zážitek dle vlastního výběru od Zážitky.cz. Zájemci se mohou zaregistrovat na webu GLS. Letošní oslava svátku balíků připadá na sobotu 28. května.

 MDB2022

U příležitostí oslav Mezinárodního dne balíků je připraven online kvíz o šesti otázkách zaměřených na téma ekologie a udržitelnosti. Soutěžit lze do půlnoci 24. 5. a všechny správné odpovědi jsou k nalezení na blogu GLS. Ti, kteří správně zodpoví alespoň pět ze šesti otázek, si budou moci vybrat jedno z více než 1.000 výdejních míst GLS Parcel Shop, kde bude možné výherní balíček zdarma vyzvednout. Výherci obdrží originální pexeso GLS a hru Člověče, nezlob se na cesty od Albi Česká republika. V případě většího množství nesprávných odpovědí je možné si kvíz zopakovat.

S výherními balíčky je možné se vyfotit, fotku nahrát na Facebook GLS CZ a zapojit se tak do soutěže o hlavní ceny. Porota vybere tři nejoriginálnější fotografie s výhrami, jejichž autoři získají poukaz v hodnotě 5, 2.5 a 1 tisíc Kč na zážitek dle vlastního výběru od Zážitky.cz. Výsledky budou vyhlášeny 1. června na Den dětí na Facebooku GLS CZ.

Účelem oslav je připomenout lidem důležitost balíkové přepravy. Mezinárodní den balíků slaví GLS každoročně od roku 2015, a to v USA, Německu, Polsku nebo Maďarsku. Cílem oslav je podpora místních obyvatel v daném regionu, zejména dětí a mladistvých.

 GLS_ilustrační_foto


Více informací k soutěži a soutěžní kvíz naleznete na: https://gls-group.com/CZ/cs/mezinarodni-den-baliku.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: GLS