ijournal.cz

Kapela Slza zahraje v Centru Černý Most všem zamilovaným

red Zdroj: CČM 12.2.2017 Aktuality a pozvánky, Hudba

Je tu měsíc únor a s ním i nejromantičtější den v roce – svátek svatého Valentýna. Centrum Černý Most si pro své návštěvníky na 14. února přichystalo pestrý program, jehož zlatým hřebem bude vystoupení oblíbené české kapely Slza.

Centrum Černý most_ValentýnKoncert kapely Slza, kterou tvoří kytarista Lukáš Bundil a zpěvák Petr Lexa, bude v Centru Černý Most zahájen v 17:30 hodin. Hudební stage bude umístěna v přízemí, před prodejnou New Yorker. Duo Slza tentokrát zahraje akusticky a svými nejznámějšími hity tak navodí tu správnou romantickou atmosféru, jež k svátku všech zamilovaných neodmyslitelně patří.

Centrum Černý most_Valentýn_1V Centru Černý Most letos Valentýna oslaví také řadou rozmanitých doprovodných aktivit. Nejen pro stávající členy věrnostního programu, ale také pro ty, jež se na místě nově zaregistrují, bude připraveno sladké překvapení v podobě čokoládek Lindt. Speciálně pro dámy pak bude přichystán tradiční valentýnský dárek – růže na dlouhém stonku. Členové věrnostního programu budou navíc moct navštívit VIP lounge, kde na ně bude čekat šampaňské a další romantická překvapení.


Samotnému valentýnskému programu v Centru Černý most bude předcházet facebooková soutěž o hodnotné ceny od společnosti Samsung.

 

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM