ijournal.cz

Kalendář pro rok 2022 Nadačního fondu Šťastná hvězda byl pokřtěn na lodi Pivovar

red Zdroj: Nadační fond Šťastná hvězda, foto: Petr Brodecký 28.11.2021 Významné osobnosti, veřejné projekty
Kalendář dostal symbolický název „TAK SE VIDÍM JÁ, ANEB AŤ ŽIJE SELFIE“. Známé osobnosti se zhostily jak role role modelů, tak fotografů. Každý se zvěčnil v prostředí, kde tráví hodně času nebo kde to má rád.

křest kalendáře
A kdo se do nástěnného kalendáře nafotil? Naty Hrychová, Milan Peroutka, Dáša Zázvurková, Denisa Nesvačilová, Štěpánka Duchková, Petr Svěcený, Bára Mottlová, Petr Šiška, Lída a Saša Rašilovi, Mirek Šimůnek, Bára Poláková, Monika Absolonová, Petr Kolář, Tomáš Kraus, (+ ve stolní verzi Jarek Filgas a František Čermák).

Kromě osobností z nového kalendáře se do podpory Nadačního fondu zapojuje také Ondřej Vetchý, Michal David, Richard Müller, Gabriela Goldová, Zuzana Bubílková a řada daších. Všichni fungují pouze na bázi dobrovolnictví, bez nároku na honorář ve svém volném čase.

křest

Nadační fond Šťastná hvězda je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat formou finanční i materiální vážně nemocným dětem a jejich rodičům. Pomoc je cílená na konkrétní malé pacienty trpící onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou, po mozkové obrně a dospívajícím upoutaných na vozík.

Motto: „Nemocné děti mají mnoho snů a přání, ale jen jedno je to největší – být zdráv. Všechny děti se chtějí smát. Pomozte s námi jejich úsměv vykouzlit.“

Máte zájem o spolupráci nebo chcete NF pouze podpořit logoa nevíte jak na to? Informace na stránkách www.stastna-hvezda.cz

Číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010




Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nadační fond Šťastná hvězda, foto: Petr Brodecký