ijournal.cz

Jak podpořit zdravou funkci mozku? Vyhrajte MemoComplex v naší nové soutěži

red Zdroj: NaturaMed 7.4.2022 Soutěže
MemoComplex je prémiový doplněk stravy s obsahem kyseliny dokosahexaenové navržený pro podporu mozku a kognitivních funkcí. Kognitivní funkce zahrnují mnoho mentálních schopností, včetně učení, myšlení, uvažování, pamatování si, rozhodování či pozornosti.


MemoComplex_360Inovativní a unikátní receptura

DHA neboli kyselina dokosahexaenová, přispívá k udržení zdravé funkce mozku. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA. Další účinnou látkou obsaženou v MemoComplexu je jód, který podporuje zdravé kognitivní funkce. Přípravek dále obsahuje Curcumin C3 Complex® (extrakt z kurkumy), BioPerine® (pepř černý), vitamíny B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin)  a B12 (kobalamin), které přispívají k udržování zdravé funkce nervového systému. Vitamíny B1 a B12 navíc pomáhají snižovat únavu a vyčerpání.


Podpořte vaši paměť a koncentraci

Paměť a koncentrace spolu úzce souvisí, ale navzájem se neovlivňují. Paměť je schopnost pamatovat si informace, zkušenosti a lidi. Paměť slouží k zaznamenávání zkušeností z minulosti. Jedná se o schopnost mozku ukládat informace pro pozdější užití. Soustředit se znamená zaměřit své mentální síly nebo úsilí na určitou aktivitu, předmět nebo problém.


Otestujte se!

Je pro Vás důležité pečovat o svou paměť?

Zapomínáte snadno jména?

Máte někdy potíže s koncentrací?

Cítíte se někdy trochu roztržitě a nesoustředěně?

Zjistili jste, že Vaše schopnost reagovat se s věkem zhoršuje?

Odpověděli jste ANO na jednu, či více z těchto otázek? Pak nejste pravděpodobně sami. Lidé všech věkových skupin mohou občas zaznamenat výpadky paměti, potíže se soustředěním  a koncentrací. Mozek je v dnešní společnosti vystaven velkému tlaku a každý den čelí mnoha výzvám. Kromě toho je přirozeným jevem, že během života mozek prochází postupným zráním a poté stárnutím. Proto je důležité pečovat nejen o Váš mozek, ale také udržovat všechny ostatní části těla ve vynikající kondici.

image foto

Vyhrajte roční balení doplňku MemoComplex a dejte svému mozku tu správnou výživu!

Soutěžní otázka: Kolik nervových buněk se nachází v lidském mozku?

a) 300 miliónů
b) 100 miliard
c) 10 biliónů

Správnou odpověď prosíme pošlete do 16. dubna 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – mozek . Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
Nápovědu a další informace hledejte na stránkách www.memocomplex.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NaturaMed