ijournal.cz

Inspirujte se v New Living House jako Koktovi a řada dalších na otvírací párty

red Zdroj: New Living House 24.4.2016 Společenské akce a události
Na večerní párty New Living House v pražských Stodůlkách, kterou moderovali Libor Bouček a Kateřina Kristelová, dorazila také řada známých tváří jako Aneta Vignerová, Hana Mašlíková, Dalibor Janda, Václav Noid Bárta, Bára Basiková, Michaela Nosková, Renata Langmannová, Marian Vojtko a Michaela Gemrotová, Linda Finková. Slavnostní pásku přestřihla modelka Andrea Verešová.

noidlangmanová 
Mezi známými se po dlouhé době objevila Ornellla Koktová po boku manžela, který tři měsíce po operaci kyčelního kloubu stále kulhá. Alespoň o holi se konečně může pohybovat a netrpí už velkými bolestmi. „Stále to není dobré, ale lepší se to. Ornella o mě pečuje, je to výborná manželka,“ sklonil poklonu své o 36 let mladší ženě podnikatel Kokta.

koktovi 

Ornella se na slavnostní opening párty  New Living Center objevila nejen s pořádně odvážným výstřihem, ale také v novém účesu. Z původně blondýnky je už dlouho brunetka a nyní si nechala ostříhat ofinu. Tu naposledy měla jako dítě. „Vypadá mladší, líbí se mi to. A hlavně se mi líbí jako brunetka. Myslím, že jí to sedí víc,“ dodal Kokta a Ornella prozradila, že jí ofinu ostříhala pár minut před odchodem na akci její sestra Charlotte. 
Ornella s Pepou bydlí nedaleko Prahy v  domě nedaleko Prahy, který Kokta zdědil po otci. Doposud tam žijí v zastaralém vybavení. Do domu nikdo léta neinvestoval. A sama Ornella přiznává, že to chce už razantní změnu. „Proto jsme tady v tomto centru. Pomalu bychom to chtěli dát do kupy a inspirujeme se. Mají tady všechno do domu i bytu na jednom místě, tak je to ideální. Budeme rekonstruovat pomalu, protože je to nákladné a finančně na tom nejsme nejlépe,“ dodala Koktová. 

Andrea Verešová se zhostila přestřižení pásky

Andrea Verešová se zhostila přestřižení pásky

bouček

Libor Bouček akci moderoval společně s Kateřinou KristelovouLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: New Living House