ijournal.cz

Hladká tvář je pořád v kurzu aneb Hladké oholení se SENCOR SMS 501

red Zdroj: Sencor 27.4.2018 Hi-tech a bydlení

Hladce vyholená tvář neznamená jít proti současným trendům, je to prostě jiný styl. Dokážete si třeba představit fotbalistu Ronalda s třídenním strništěm? To určitě ne. Na to, aby mužská tvář byla příjemná na dotyk a vůbec neškrábala jemnou dámskou pokožku, je také zapotřebí dokonalý holicí strojek. Ostatně – i když muži nosí třeba knír, vždy zbývá dost prostoru, kde vousy nejsou žádoucí.

strojky

Elegantní a ergonomická tvarované tělo je k dostání ve čtyřech barvách

 Pánský rotační holicí strojek SENCOR SMS řady 501 se třemi nezávisle výkyvnými hlavami může právě být tou správnou volbou. S technologií 4D se hlavice dokonale přizpůsobí všem nerovnostem tváře díky výkyvům hlav do čtyř na sobě nezávislých směrů, takže při holení poskytuje maximální komfort bez rizika podráždění pokožky. Hlavici lze v případě potřeby snadno vyměnit, ale to nebude hned tak potřeba, protože speciální holící frézky mají prodlouženou životnost. Součástí strojku je i zastřihovací nástavec, který umožňuje precizní zastřižení vousu, kotlet či knírku. Celé tělo strojku je voděodolné a lze jej pohodlně omývat pod tekoucí vodou. Dalšími výhodami tohoto přístroje jsou motorek s vysokými otáčkami a jeho ultratichý chod, nízká hmotnost a velká výdrž baterie – dvě hodiny nabíjení postačí na 40 minut provozu, což znamená, že pSencor-SMS501-blue_allři každodenním dvouminutovém provozu je k dispozici po celý měsíc.


V balení najdeme nabíjecí kabel, čistící kartáček, holící nástavec, zastřihovací nástavec, krytka holícího nástavce a praktické cestovní pouzdro.

 

                  Specifikace a vlastnosti:

Rotační holicí strojek akumulátorový/síťový

Li-Ion akumulátor

LED indikátor stavu bateriehladké oholení

Výměnná hlavice se třemi výkyvnými hlavami a 4D technologií

Tichý a výkonný motor

Holící frézky s prodlouženou životností

Zastřihovací nástavec

Doba nabíjení 2 hodiny

Provozní doba 40 minut

Hmotnost 150 g

 

Doporučená cena pánského holícího strojku SMS 501 je 1 499 Kč. Více na www.sencor.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor