ijournal.cz

Fitness trenér a kouč David Huf je dvojnásobný otec

red Zdroj: David Huf, svatba: Jaroslav Fikota 10.7.2015 Celebrity
Dnes dopoledne se stal bývalý mistr světa ve sportovní aerobiku David Huf (42) dvojnásobným otcem. Manželka Daniela mu přivedla na svět druhého syna. „Přišel mezi nás dnes ve 11:35 hod. Daniel človíček maličký 2090 kg, 43 cm (2 krát měl omotanou šňůru brouček), ale on to všechno dožene. Díky moc za podporu všem… 4D,“ napsala na sociální síť šťastná maminka.  

Už jsem tady a jmenuji se Daniel Huf a narodil jsem se dnes v 11.34...ja i maminka Daniela Hufová jsme v poradku

Spokojený otec se už stihl s potomkem pochlubit. „Maminka i Daniel jsou v pořádku. Ženě praskla voda už včera večer, takže jsme rychle jeli do porodnice. Termín měla 29.7., ale malej se sám rozhodl, že už chce jít ven. Porod byl spontánní a naprosto v pohodě. Dáda už v kantýně tlačí větrníky,“ s úsměvem přiznal Huf, který si stihl ještě poranit palec. „Na včerejší i dnešní den opravdu nezapomenu. Ráno mi spadla činka na palec levé nohy. Diagnóza je naštípnutá kůstka. Zlomeninu jsem měl naposledy v 10 letech. Pak mi v poledne volá manželka, že ji nabourala do auta nějaká expertka na parkování. Aby toho nebylo málo, večer zvoní mobil a syn z tábora volá, že celý den leží u zdravotníka s bolestmi břicha. Jen položím mobil, manželce praskla voda. To nevymyslíš – den jako malovaný. A dneska už držím druhého syna a na všechny předchozí trampoty dávno nemyslím. Naštěstí i David na táboře už je na tom líp, tak se na malého Daniela už nemůže dočkat,“ dodal Huf.

svatební foto

svatební foto Hufovi

daniela

maminka Daniela Hufová


Ten se momentálně mimo fitness věnuje ještě koučinku. Ti co ho obdivují právě kvůli sportu, ale nemusí truchlit. David se jen tak pohybu nevzdá. Už několik let pomáhá seniorům a vytvořil pro ně projekt Buď fit seniore a pro mladší ročníky na podzim chystá velkou show. „Zakroužkujte si ve svém diáři datum 7.11, kdy se koná výjimečná cvičební akce, na které se představí legendy českého aerobiku a dnešní fitness elita. Vedle mě se na maraton pohybu těší i slavní trenéři Vladimír Valouch, David Holzer, Jakub Strakoš, Vašek Krejčík a Daniel Muller.“

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: David Huf, svatba: Jaroslav Fikota