ijournal.cz

Finalistky Miss léta ovládly molo v šatech od Janette Motyl

red Zdroj: Royal Trust Media, s.r.o. 6.9.2016 Móda, obuv, doplňky

Nádherné finalistky MISS LÉTA 2016 ohromily návštěvníky INTERNATIONAL PRAGUE CAR FESTIVALU v luxusních šatech od módní návrhářky JANETTE MOTYL.

 BL4A4025

Royal Trust media si pro návštěvníky již 5. ročníku největší motoristické výstavy v ČR připravila v rámci doprovodného programu dvě jedinečné módní přehlídky jmenované slovenské návrhářky působící v Praze od roku 2010. Inspiraci v její tvorbě našla i během pětileté praxe v Paříži. Francouzská elegance a styl je patrný i v současných modelech. Přehlídka se tak nesla, nejen ve jménu elegance, ale také unikátních a ručně vyráběných společenských šatů z pohodlných přírodních materiálů od ověřených českých výrobců známých svojí kvalitou. Šaty jsou vhodné do práce, do společnosti nebo na večeři. Navíc šaty, které se představily na přehlídce, je možné objednat i ve Vaší velikosti, nebo přímo na míru na internetovém obchodě http://www.fler.cz/janette-m.

 BL4A3941

MISS LÉTA je projekt, na kterém pracují studenti a jeho cílem je především podpora a zviditelnění partnerů IT people. Soutěž Miss Léta není jenom o kráse, ale také o půvabu a sympatii. 

Hlavním mediálním partnerem módní přehlídky je hudební internetová a lifestylová televize ALL TELEVISION. 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Royal Trust Media, s.r.o.