ijournal.cz

Ferrero Rocher a Raffaello si nyní můžete vychutnat i jako prémiové tabulkové čokolády

red Zdroj: Ferrero Group 5.5.2022 Gastronomie

Objevte nové potěšení s tabulkovými čokoládami Ferrero Rocher a Raffaello. Nenapodobitelná chuť ikonických pralinek Ferrero, které milují generace lidí po celém světě, je nyní k dispozici i v podobě 90gramové tabulky ve třech čokoládových variantách, z nichž si každý může vybrat tu svou.

 čokoláda

Když byly v roce 1982 uvedeny na trh pralinky Ferrero Rocher a v roce 1990 Raffaello, záměrem bylo zpřístupnit kvalitní cukrářské speciality širší veřejnosti. Nyní jde Ferrero ještě o krok dál a přináší dva symboly své kvality a dokonalosti v novém pojetí, které zapůsobí na všechny vaše smysly. Každé sousto vás přenese do lahodného světa čokolády. Náznak kupole na čtverečcích pak připomíná charakteristický tvar původních pralinek a láká k objevení dalších vrstev ukrytých uvnitř.

Prémiové tabulkové čokolády Ferrero na náš trh přicházejí ve třech verzích, z nichž každá je vyrobena z pečlivě vybraných ingrediencí a kvalitních druhů čokolády. Ve dvou variantách pro milovníky Ferrero Rocher se snoubí chuť lískových oříšků a mléčné nebo hořké čokolády s 55% kakaa, zatímco Raffaello si vychutnáte v bílé čokoládě s krémovou náplní a křupavými kousky mandlí a strouhaným kokosem.

Nové tabulkové čokolády Ferrero Rocher a Raffaello budou v Čechách dostupné od 1. května exkluzivně v prodejnách Albert za cenu 59,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group