ijournal.cz

EXPRES MENU nabízí kvalitní alternativu stravování během hektických dní nebo na dovolené

red Zdroj: Expres menu 1.5.2019 Gastronomie
Chorvatsko je stále nejoblíbenější destinací pro letní dovolenou Čechů – v roce 2017 tam dle údajů Českého statistického úřadu vyrazil každý dvanáctý. Druhou nejnavštěvovanější zemí je Itálie, následuje Slovensko, Rakousko a Řecko. Více než polovina z dovolenkářů má zaplacené all inclusive, velká část cestovatelů, především těch individuálních, jejichž počet stále roste, si však stále vozí jídlo s sebou. EXPRES MENU jim nabízí kvalitní alternativu, pokud chtějí kromě peněz ušetřit i čas – pokrmy konzervované patentovanou metodou CTP.

AčkoliExpres menu doba balení řízků na dovolenou dávno pominula, najde se stále mnoho důvodů, proč si s sebou na dovolenou vzít jídlo. „Naše jídlo je vhodné pro všechny, kteří se chtějí kvalitně Expres menustravovat, i když nemají čas nebo možnost si uvařit. Naše pokrmy jsou připravované dle rodinných receptů speciální technologií konzervace, díky níž vydrží až tři roky při pokojové teplotě, krátkodobě dokonce vyšší, třeba právě během cesty na dovolenou. Naše jídla ocení jak rodiny s dětmi, tak třeba individuální cestovatelé, kteří potřebují vyváženou stravu pro svoje výkony,“ vysvětluje marketingový ředitel EXPRES MENU Adam Sogel, v jakých situacích nejčastěji zákazníci sáhnou po těchto jídlech.

Expres menuStravování na dovolené je mnohdy problematické, protože máme nepravidelný režim a místní dobroty nás lákají k přejídání. Pokud nechceme pravidelně chodit do místních restaurací ani trávit čas v kuchyni, není mnoho jiných možností, jak si zajistit teplé jídlo.Expres menuPrezident Aliance výživových poradců Ivan Mach zdůrazňuje pravidelnost stravovacích návyků: „Dá se říct, že neplatí žádná obecná doporučení, protože každý jsme jiný a věnujeme se jiným fyzickým aktivitám. V běžném režimu jezte, když cítíte potřebu jíst a máte hlad, hlad ovšem dlouho nezadržujte. Vytvořte si vlastní řád, abyste jedli vždy přibližně ve stejnou dobu, a to dodržujte i během dovolené. Vyvarujete se tak nepříjemným zažívacím potížím či přibírání na váze.“EXPRES-MENU-logo

 
Více o EXPRES MENU se dozvíte na www.expresmenu.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Expres menu