ijournal.cz

Ensana představuje program “Zlato pro hrdiny”, kterým oceňuje zdravotníky z první linie v boji proti covidu

red Zdroj: https://www.ensanahotels.com/cz/heroes 10.6.2021 Významné osobnosti, veřejné projekty

Společnost Ensana, největší evropský provozovatel lázeňských hotelů, představuje přesně 500 dní po potvrzení prvního případu nákazy virem Covid-19 v Evropě, speciální program oceňující pracovníky zdravotních zařízení bojující s covidem v první linii.

hero_landscape_CZ

Program společnosti Ensana “Zlato pro hrdiny” je určen pro všechny pracovníky ve zdravotnictví – od pomocných prací, jakými je například úklid, přes řidiče sanitek, zdravotní sestry až po lékaře a specialisty. Nabízí jim členství ve svém Ensana Life Gold programu, které jim poskytne 20% slevu z webových nabídek a balíčků společnosti Ensana. Navíc získají další benefity programu Ensana Life Gold, jakými jsou brzký check-in a pozdní check-out, VIP servis, upgrade pokojů atd. Pro zařazení do programu je potřeba, aby se pracovníci zdravotních zařízení jednoduše zaregistrovali zde a prokázali svůj zaměstnacký vztah například zaměstnaneckou kartou.

ensana-life-hero-karta

“Jde o nejvyšší úroveň naše loyalty programu, který je otevřený pro ty klienty, kteří v hotelech Ensana strávili 50 nocí,” říká Mark Hennebry, předseda představenstva  společnosti Ensana. “Chceme tímto projevit náš vděk a úctu všem zdravotním pracovníkům, kteří v uplynulém roce v boji s koronavirem udělali maximum, včetně obětování svého osobního času a života. Proto doufáme, že jim ozdravné pobyty v našich lázeňských hotelech Ensana poskytnou zasloužený odpočinek a koupele v termálních minerálních pramenech, terapeutické masáže i bahenní zábaly pak potřebnou rekonvalescenci po tak náročném období,” dodává Mark Hennebry.

kolonáda Mariánské Lázně

Pět zdravotních pracovníků z první linie v každé z pěti zemí, ve kterých Ensana provozuje své lázeňské hotely, tedy z České republiky, Maďarska, Rumunska, Slovenska a Velké Británie, pak navíc získá možnost užít si lázeňský pobyt na 3 noci v hotelu Ensana zdarma. Veřejnost může do 15. července 2021 nominovat své hrdiny z předních linií emailem na adresu heroes@ensanahotels.com. Nominace musí obsahovat nejen celé jméno pracovníka, pracovní pozici i místo působiště, ale také informace o tom, jakým způsobem daný hrdina působil v roce pandemie nad rámec svých základních povinností. Vylosovaní hrdinové pak mohou svůj pobyt čerpat až do konce roku 2022.

“Naší misí z pozice největší evropské sítě lázeňských hotelů je poskytovat léčbu a zdraví co nejvíce lidem,” říká Mark Hennebry. “V Ensaně jsme přesvědčeni, že po tom, co pro nás všechny pracovníci v první linii v minulém roce udělali, je čas jim vrátit něco zpět.”

 

 


 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: https://www.ensanahotels.com/cz/heroes