ijournal.cz

Dva měsíce po porodu je krásná moderátorka Iveta Vítová opět jak laňka

red Zdroj: foto: archiv Ivety Víchové 2.9.2021 Celebrity

Ani ne před dvěma měsíci půvabná moderátorka Iveta Vítová přivedla na svět svého druhého potomka, syna Matěje. Přesto na ní nenajdete kilo navíc. Krásná moderátorka a bývalá Česká Miss 2009 je opět na své původní váze? Je to vůbec možné?

„Na své původní váze nejsem, směje se Iveta. Ještě stále nosím těhotenské kalhoty a do své původní váhy mám ještě daleko, dodává. Nabraná kila neřeším, ne teď, teď jsem ráda, když se trochu vyspíme a Matěj prospívá,“ směje se.

Iveta Vítová s dcerou

„Asi je to tím věkem, a taky faktem, že od doby, kdy byla Anetka miminko, už uplynul delší čas, tak už si úplně vše tak dobře nevybavuji, ale když jsme si přivezli Matěje domů, byla jsem z toho tak nějak víc vyplašená a opatrná, než jak tomu bylo u Anetky. Koupila jsem si váhu, po každém krmení ho vážila, jestli přibývá. Pak mi přišlo, že ne tak, jak má, proto jsem zvýšila dávku a frekvenci krmení…až pak zase přibral až moc. Nejprve Matěj moc nespinkal, pak spal víc a já ho kontrolovala, jestli skutečně spinká a jestli nespinká až moc… Paní doktorka mi řekla, ať se hlavně uklidním, tak jsem si to vzala k srdci, a tak nějak to ze mě spadlo. Věřím, že po ukončení šestinedělí už bude vše, jak má,“ dodává se smíchem.

Iveta Vítová s dcerou
A recept Ivety na postavu snů?

„Dvě děti,“ směje se. „Je to rozhodně větší hoňka. Snažím se, aby všichni měli, co mají mít, přesně
a včas, a u sebe tak nějak nestíhám. Najednou je jedenáct a já si vzpomenu, že mám hlad, no jo, já vlastně ještě nesnídala… a jdu něco zakousnout… A samozřejmě spánkový deficit, to dělá také své.“

Krásná moderátorka vyrazila s kočárkem vyprovodit svou dcerkou Anetku na její první cestě do školy. „Anetka jde letos do druhé třídy, ale po covidovém minulém roku je to pro nás jako poprvé. Pro všechny školáky, učitele i rodiče to byl záhul. Absolvovat první třídu s částečnou distanční výukou není skutečně nic moc. Jak má učitel děti vzdáleně přes počítač učit psát nebo číst. Kromě toho Anetce odpadly minulý rok i všechny její oblíbené kroužky, tak se moc těší, že si to letos vynahradí a vše dožene. Doufáme, jako ostatní, že letošní rok bude bez takových velkých překážek jako minulý rok,“ dodává.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Ivety Víchové