ijournal.cz

Do nového roku bez vánočních kil navíc

red Zdroj: Úsovsko Food 2.1.2022 Gastronomie

Po gurmánském vánočním maratonu – klasické štědrovečerní večeři, záplavě chlebíčků, cukroví a dalšího kalorického jídla určitě v lednu přivítáte střídmější mlsání. Když budete mít chutě na malou svačinku nebo nějakou sladkost, sáhněte po cereálních tyčinkách Fit, které spolehlivě zaženou touhu po sladkém.

tyčinky FIT
Tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina jsou vynikajícím pamlskem s vyváženým složením. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin přírodního původu – obsahují sušené ovoce, cereálie, nejrůznější semínka a oříšky. Mají také vysoký podíl vlákniny, což vaše zažívání vytížené svátečním hodováním ocení. Vybrat si můžete z několika různých druhů tyčinek. Každá je svým způsobem specifická, všechny jsou ale ideální volbou pro nutričně hodnotnou svačinu.

Fit musliPokud máte rádi klasiku, zachutnají vám cereální tyčinky Fit müsli. Jsou oblíbenou stálicí na trhu již neuvěřitelných 30 let. Nabízejí mnoho příchutí, některé jsou pokryty lahodnou kakaovou či jogurtovou polevou. Obsahují výživově cenné složky, včetně vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky praktickému balení jsou stále při ruce. Třeba i na odpolední vycházce za krásami přírody nebo na dlouhé cestě na návštěvu příbuzných.

Fit SmoothiePreferujete – li moderní chutě, měli byste sáhnout po tyčince Fit Smoothie, která je koktejlem ovocných a zeleninových chutí. Dvě nejnovější příchutě pak obsahují také povzbuzující složku v podobě kofeinu a extraktu ze zeleného čaje. To se bude určitě kdykoli hodit.

Fit tyčinka

Mlsat můžete i bezlepkově, a to jak ze zdravotních důvodů nebo z vlastního přesvědčení. Kromě několika variant tyčinek Fit müsli a Fit Smoothie je kompletně bezlepková i tyčinka Fit Go. Je vyrobena z extrudovaných cereálií a nabízí oblíbené spojení ovocné chuti s kakaovou či jogurtovou polevou.

Fit Go

Všechny tyčinky Fit jsou v podeji u hlavních maloobchodních prodejců potravin. Nezapomeňte si je při nákupu přihodit do vozíku. Nebudete litovat!

 

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Úsovsko Food