ijournal.cz

Chceš udělat něco pro své tělo? Navštiv Fitness Victory Praha Novo Plaza

red Zdroj: 26.6.2022 Sport

Na začátku června proběhlo slavnostní otevření  Fitness Victory Praha Novo Plaza v I. patře obchodního centra na Novodvorské nedaleko autobusové zastávky Jílovská nebo Sídliště Novodvorská. Společně se spolumajiteli Jiřím Vilímkem a Miroslavem Fukesem se křtu zúčastnily známé osobnosti z řad klientů Fitness Victory Olga Lounová, Lukáš Adam, Charlotte Doubravová, Jaro Cossiga, Tomáš Rys, Karel Jirák, Bára Jánová, Raego.

O spoustu hodnotných cen se hrálo v tombole. K dispozici byli osobní trenéři, kterí se individuálně věnovali každému zájemci. Vstup byl celý den zdarma, návštěva tak byla enormní.

Fitness Victory

Rozloha fitka je 1000 m2 a kromě kardio, power, ladies a cross up zóny lze využít i crossfit zónu, turbo solária a další. Kromě nového perfektně zrekonstruovaného a vybaveného studia je zde připraveno i několik novinek, jako oblíbené skupinové lekce Tabata / HIIT, jemná Yóga a Vinyasa Yoga, s kapacitou 12 lidí. Rezervace jsou možné přes formulář (link: https://services.bookio.com/fit-up-praha-novo-plaza/widget?lang=cs).

fitko
Otevírací doba 6-22 každý den. Parkování možné na přilehlém parkovišti zdarma. Další informace na www.fitnessvictory.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red