ijournal.cz

Celebrity se zúčastnily adidas běhu pro ženy. Taťána Kuchařová se blýskla osobním rekordem

red Zdroj: Run Czech, adidas 11.9.2016 Společenské akce a události, Sport

Jeden z nejoblíbenějších běžeckých závodů – adidas Běh pro ženy – přilákal tento rok kromě stovek nadšených sportovkyň i nejednu celebritu. Na start se společně postavily dlouholetá tvář adidas topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová, moderátorka Zorka Hejdová a modelky Kateřina Sokolová, Andrea Kalousová a Veronika Kašáková. Nejlépe si z nich vedla Kateřina Sokolová s časem 25:17.

MKR_2528Taťána Kuchařová se na trati závodu určeného pouze ženám objevila po dvou letech. „V létě jsem s chutí trénovala, tak věřím, že se mi podaří překonat můj minulý čas,“ říkala před závodem Taťána. „Dva roky zpět jsem měla čas 30:30, což pro mě byla opravdu výzva překonat, takže z mého letošního času 29:46 jsem naprosto nadšená,“ popisuje svoje dojmy krásná topmodelka, která si v rozpálené Praze výrazně vylepšila osobní rekord.

To Zorka Hejdová se na akci objevila poprvé. „Musím říci, že jsem opravdu nadšená. Lidé byli snad na každém centimetru podél trati a neúnavně povzbuzovali, to mě vybičovalo a překonala jsem díky nim několik krizí. S výsledným časem jsem velmi spokojená, vůbec jsem v něj nedoufala,“ pochlubila se moderátorka. „Praha byla sice rozpálená, ale mně se i díky mým skvělým botám PureBOOST X běželo jako na obláčku.“

Boty si ostatně pochvalovala i modelka Kateřina Sokolová, pro kterou byl běh také první zkušeností s akcí. „Jsem za ně moc ráda. Nezradily mě a naopak podržely i ve chvílích, kdy jsem si říkala, že třeba zpomalím a trochu si odpočinu. Ale boty mne nesly dál a fanoušci také. Už jen kvůli nim bych si netroufla zpomalit.“ S časem 25:17 byla nadmíru spokojená, dal se měřit s těmi nejlepšími závodnicemi.

MKR_2223

Naopak pro Andreu Kalousovou a Veroniku Kašákovou se jednalo o druhou účast na adidas Běhu pro ženy za sebou. Obě doběhly v 32. druhé minutě a pochvalovaly si atmosféru závodu.

MKR_2214

Účastí v závodě ale s běháním tyto ženy nekončí. Všechny se shodly, že je akce snad ještě víc motivovala do pravidelného běhání. „Atmosféra byla opravdu vynikající, jsem nadšená. Kéž bych měla takové publikum při každém svém výběhu. To bych pak běhala rekordní časy pravidelně,“ smála se Taťána. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Run Czech, adidas