ijournal.cz

Bylinná směs Sweet dreams od české značky Vitapack

red Zdroj: www.vitapack.cz 4.8.2022 Krása a zdraví

www.vitapackČistě přírodní přípravek Sweet Dreams kombinuje účinky pečlivě vybraných zklidňujících bylin – meduňky, kozlíku, mučenky a levandule. Všechny jsou známé tím, že podporují usínání i navození a udržení klidného a kvalitního spánku.

Meduňka, kozlík, mučenka a levandule jsou nepřekonatelnými přírodními pomocníky v otázce celkového zklidnění organismu a přetížených smyslů. Extrakty účinných látek z těchto bylin dokáží zmírnit subjektivní pocity napětí, úzkosti i následky stresu a psychického vypětí. Přípravek Sweet dreams vám tak pomůže harmonizovat spánkový režim, dobře usnout a klidně a hluboce se vyspat


Cena: 295 Kč

 

 

TIP – Udělejte si online test zdraví zdarma

Odpovězte během pěti minut otázky o tom, jak se stravujete, hýbáte, jakou máte životosprávu a co byste si na svém zdravotním stavu přáli zlepšit. Na základě odpovědí vám online dotazník doporučí vitamíny, minerály a další látky, které vašemu organismu pravděpodobně schází.

Speciální interaktivní dotazník české značky Vitapack, který vám na míru doporučí vhodné doplňky stravy, byl sestaven odborníky v oblasti zdravého životního stylu a lékaři tak, aby výsledky skutečně odrážely reálný stav vašeho organismu.

Pracuje na bázi umělé inteligence, takže neustále zlepšuje své doporučení na základě zkušeností předchozích zákazníků. Jeho zodpovězení trvá pět minut a je naprosto nezávazné. Následně se můžete rozhodnout, zda některých z doporučených doplňků stravy vyzkoušíte formou jednorázového nákupu, nebo dlouhodobého předplatného, nebo nikoli. Záleží na vás. Zjistěte, jak můžete posílit svůj organismus.

Otestujte se na www.vitapack.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.vitapack.cz