ijournal.cz

BUSHMAN slaví 25 let: Pojďte ven s Lukášem Langmajerem!

red Zdroj: Bushman 9.4.2022 Cestování, Zajímavosti

11 výletů naplánovaných až do června, nevšední krásy české krajiny a průvodce Lukáš Langmajer, který se pro toulky přírodou narodil. Existuje snad lepší způsob, jak by mohl BUSHMAN, tradiční značka volnočasového oblečení, oslavit své jubileum?

11 výletů

BUSHMAN má ve své DNA potřebu volnosti a pohodlí bez kompromisů. Nosit kvalitní oblečení znamená cítit se svobodně. A cítit se svobodně znamená žít. S tímto krédem vystupuje už 25 let a oslavit to chce se všemi, kdo milují toulání. Ve spolupráci s hercem a ambasadorem značky Lukášem Langmajerem BUSHMAN připravil zcela jedinečný zážitek: celodenní výlety právě s Lukášem Langmajerem, který v nich vystoupí jako průvodce.

Lukáš Langmajer

BRDY: „Po známých i neznámých vrcholech“ (19. března, 11. a 12. června)
HOSTÝNSKÉ VRCHY: „Do Vrzavých skal alias Po kalíšku“ (2. a 3. dubna)
JIŽNÍ ŠUMAVA: „Po zaniklých obcích“ (7. a 8. května, 18. a 19. června)
JESENÍKY: „Po hradech loupežníků“ (21. a 22. května)


Túrami bude provázet přímo Lukáš Langmajer, proslulý svou vášní objevovat neznámé a připomínat zapomenuté. Na registrované účastníky čeká kromě nevšedního zážitku také dárek značky BUSHMAN, Adventure Menupoctivé jídlo na cesty, připravené v Podkrkonoší, a vydatná proteinová tyčinka SENS.

Lukáš Langmajer

Více se dozvíte na
blogu BUSHMAN.

Když se Jindřich Melichar roku 1997 toulal Austrálií, netušil, že svou myšlenkou vyrábět oblečení, v němž by se člověk cítil za všech okolností pohodlně, odstartuje příběh značky BUSHMAN. A že se ten příběh píše už 25. rokem…

doplňky

Buďte u toho snámi! BUSHMAN–všude svámi. Už pětadvacet let!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bushman