ijournal.cz

Buďte hvězdou svátků!

red Zdroj: Pandora 11.11.2020 Móda, obuv, doplňky

Pandora vám letos stejně jako každý rok pomáhá slavit Vánoční svátky s elegantními, dokonale zpracovanými šperky, které rozzáří každý okamžik.

Retouch by: Wetouch Imagework

Kolekce Pandora Timeless je předurčena k povznesení nálady a k oslavám, ať už si vyberete stříbrné šperky, které jsou přinejmenším stejně slavnostní jako tyto svátky, nebo dárek, jímž ukážete svým nejdražším, jak moc pro vás znamenají. Společnost Pandora uvedla na konci října napjatě očekávané novločka pinkvé designy, které doplní její sortiment.

„Tato kolekce klasických, třpytivých šperků dokonale ladí se zasněženými krajinamia společenskými událostmi v tomto období,“ uvedli kreativní ředitelé VP společnosti Pandora Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli. „Šperky jsou vyjádřením nenucené elegance a moderních interpretací nadčasového vzhledu.“ Profesionálně navržené nové náramky, náhrdelníky, přívěsky, prsteny a náušnice, inspirované zlatnickým uměním, propůjčí oslnivou krásu šatům na večírek i pohodlnému každodennímu oděvu.

2020_TIMELESSKámen ve tvaru srdce v prstenech Třpytivé vyvýšené srdce je posazen mimořádně vysoko, aby plně vynikla jeho přirozená zářivost.

náušnice

2020_TIMELESS

↑  Náušnice Třpytivá sněhová vločka

Přívěsek Hvězdné konstelace, otevřený design, evokuje svým kulovitým tvarem, prolamovanými liniemi a třpytivými, vysoko zasazenými kameny skrytá tajemství galaxie.


2020_TIMELESS

←  Temně modré kameny použité v celé kolekci zrcadlí krásu noční oblohy.vločka pink

 

O svátcích, které jsou určeny k setkávání, vyjádřete svou lásku rodině, partnerům i přátelům šperky, jejichž posláním je odolávat zubu času a přetrvávat stejně jako vaše nejdůležitější vztahy a vzpomínky. Ať jsou určeny někomu z vašich nejbližších, nebo pro vaše vlastní potěšení, šperky z kolekce Pandora Timeless jsou dárky pro dnešek a navždy – překvapí, okouzlí a rozvíjejí citová pouta. Stejně jako vzpomínky na krásné chvíle, které o svátcích zažijete, jsou i tyto šperky předurčeny k tomu, aby byly s láskou opatrovány po dlouhá léta.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora