ijournal.cz

Adventní soutěže, vánoční skřítci a mnoho dalšího v zážitkovém hračkářství Hamleys!

red Zdroj: Hamleys 13.12.2022 Pro děti

Hamleys dělá svým návštěvníkům nevšední celý advent. Každou adventní neděli se můžete potkat s vánočním skřítkem ve fotokoutku ve vstupní hale a zaměstnanci v krásných vánočních kostýmech. Ozdobený stromek, který je přes 4 metry vysoký, je pak pomyslným bonusem, díky kterému se budete na Vánoce těšit ještě víc a budete si adventní období užívat naplno.

Hamleys

Stále probíhá velká vánoční soutěž o nákup za 10 000 Kč. Každý, kdo by chtěl soutěžit, musí počítat plyšové medvídky v soutěžním tubusu umístěném taktéž ve vstupní hale. A kde najít hlasovací lístek, kam svůj tip musíte zapsat? Místo pro zápis tipu se nachází na konci každé účtenky, pak je nutné jej hodit do hlasovací krabice. Soutěžit o mega nákup v Hamleys můžete až do 23. prosince.

Ti z vás, kteří mají radši online prostředí, můžou soutěžit o 3x Hamleys Pass na Instagramu (stačí udělat vánoční fotku u soutěžního tubusu s medvídky a jste ve hře!) nebo video na TikToku. Soutěže probíhají od 15. listopadu do 23. prosince.

 Hamleys

Tím to ale zdaleka nekončí! Posláním Hamleys je dělat radost, a to je jedním z důvodů, proč se hračkářství rozhodlo podpořit mikulášskou nadílku pro děti zaměstnanců IKEMu nabitými kartami Hamleys Pass, stejně tak jako dětský domov v Dolních Počernicích, kde děti taktéž obdarovalo nabitými kartami na jakékoliv atrakce v Hamleys. Sladkostmi také Hamleys zpříjemní Vánoce hospitalizovaným dětem v nemocnici Motol prostřednictvím studentů 2. lékařské fakulty, kteří jsou členy Dobrovolnického klubu UK Motolák. V podobných aktivitách plánuje Hamleys pokračovat i nadále.

Přijďte hračkářství Hamleys navštívit a zkraťte si čekání na Ježíška atrakcemi, hrami a pravou vánoční zábavou!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hamleys