ijournal.cz

Zpěvačka Lucy Junk pokřtila svůj charitativní kalendář

red Zdroj: Lucy Junk, foto: Marian Juskanin, Jindřich Machuta, David Špidlen 27.1.2016 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty

Mít vlastní kalendář – to je sen mnoha modelek, umělců i sportovců. Zpěvačka Lucy Junk si toto přání nedávno splnila. A nejedná se o pouhý rozmar. Svůj kalendář s krásnými černobílými snímky totiž povýšila na charitativní záležitost.Veškerý výtěžek z prodeje každého kusu putuje na opuštěné děti ze severních Čech!

FOTO Jindřich Machuta (2)

Děti z Krásné Lípy se dostanou k moři

Lucy Junk je mediální tváří internetové televize ALL TV, která už šestým rokem přináší zajímavé reportáže nejen ze světa hudby. A kromě toho po celý rok – ve spolupráci s Galerií silných srdcí – Obal kalendáře FOTO David Špidlenorganizuje dobročinné večírky a také dražby fotbalových a hokejových dresů. Nyní k těmto aktivitám přibyl i zmíněný kalendář s fotografiemi Davida Špidlena. „V září letošního roku vyvezeme děti z dětského domova v Krásné Lípě k moři do Itálie, a to do letoviska Rosolina Mare,“ prozradila.  „Poté co jsme kalendář viděli kompletně dokončený, bylo nám v tiskárně řečeno, že na některých fotografiích jim dost připomínám Madonnu,“ dodává rozesmátá Lucy.

Petra Černocká, Marie Tomsová a Kyklop sypali třpytky

Moderátor akce Richard Sacher, který postupně představil všechny kmotry kalendáře. Těmi se stala zpěvačka „Saxana“ Petra Černocká, moderátorka Marie Tomsová a zpěvák a skladatel Pavel Kyklop Vohnout, který je bývalým členem skupiny Maxim Turbulenc. Kmotři společný výtvor Lucy Junk a fotografa Davida Špidlena – respektive jeden z exemplářů – nezničily šampaňským, ale posypaly ho jemnými třpytkami.Já mám ráda černobílé fotky, a když se fotí mladá, hezká a štíhlá blondýnka, tak pardon pane fotografe, není co pokazit,“ ocenila filmová Saxana kalendář.

FOTO Jindřich MachutaFOTO Marian Juskanin (1)Kalendář, který si můžete stále pořídit, dorazila podpořit také Monika Štiková, finalista soutěže Muž roku 2015 Andreas García a mnoho dalších.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lucy Junk, foto: Marian Juskanin, Jindřich Machuta, David Špidlen