ijournal.cz

DOVE nyní na trh přichází na trh s novým sprchovým gelem

red Zdroj: Dove 26.1.2016 Krása a zdraví

Průzkum realizovaný agenturou IPSOS potvrdil, že značka Dove je vyhledávaným odborníkem na hydrataci. České ženy podle jeho výsledků v 98 % doporučují právě sprchové gely značky Dove a 86 % respondentek si s nimi také spojuje pocity jemnější a hydratované pokožky.Značka Dove nyní portfolio svých vylepšených sprchových gelů rozšiřuje o výjimečně pečující novinku Dove Purely Pampering smetana a pivoňka. Benefity, jako je intenzivní hydratace a hýčkání pokožky, ženy pocítí již po prvním osprchování díky unikátní technologii Nutrium MoistureTM.

Dove Purely Pampering_Smetana a pivoňkaAktuální průzkum* provedený agenturou IPSOS se zaměřil na preference českých žen při volbě sprchových gelů. Odhalil, že 92 % respondentek někdy vyzkoušelo produkty značky Dove a 98 % z nich by je rovněž doporučilo ostatním. Pro 86 % dotazovaných žen jsou pak sprchové gely Dove synonymem jemnější a hydratované pokožky, což potvrdilo pozici značky coby specialisty na hydrataci. Tuzemské portfolio Dove navíc aktuálně rozšiřuje novinka Dove Purely Pampering smetana a pivoňka snoubící hladivé tóny sladké smetany s romantickou vůní pivoňkových květů. Nová varianta je přírůstkem do pečující řady, jež pokožku výjimečně hýčká a dodává jí intenzivní hydrataci. Stejně jako ostatní inovované sprchové gely Dove obsahuje jedinečnou technologii Nutrium MoistureTM přispívající spolu s jemnými čisticími složkami a bohatou krémovou pěnou k obnově přirozené ochranné vrstvy pokožky i její vláčnosti hned po prvním osprchování.

Dermatoložka doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., říká: „Výběr správného sprchového gelu je základem účinné péče o pokožku. Sprchové gely Dove jí díky svému unikátnímu složení poskytují hned několik klíčových benefitů – jemné, ale efektivní čištění, podporu regenerace a především potřebnou hloubkovou hydrataci. Sprchování s nimi představuje první krok k dosažení nádherné a vláčné pokožky.“

Nový sprchový gel Dove Purely Pampering s hřejivou vůní smetany a pivoňky proměňuje sprchování v opravdový požitek a umožňuje každé ženě vychutnat si minuty určené péči o sebe sama na maximum.

Probuďte krásu své pokožky již během sprchování!

Dove přináší pět tipů dermatoložky Moniky Arenbergerové pro jemnou, hedvábnou a zářící pokožku:

1. Volte vlažnou vodu.Teplá sprcha nebo horká vana jsou velmi příjemné, ale ve skutečnosti pokožku připravují o její přirozenou vlhkost, což může vést až ke zhrubnutí. Vsaďte proto na vlažnou vodu, která pokožce zaručí hebkost a vláčnost.

2. Zkraťte sprchování.Dlouhodobé vystavení pokožky proudu tekoucí vody může přispívat k její dehydrataci či vysychání. Chcete-li kůži chránit, vyhněte se pobytu ve sprše delšímu více než 10–15 minut.

3. Čistá, ale hydratovaná pokožka.Nová řada sprchových gelů Dove má vynikající hydratační vlastnosti. Pomáhá tak pokožce udržet její přirozenou hydrataci.

4. Dopřejte si peeling.Peelingové sprchové rukavice nebo speciální kartáč pomáhají při odstraňování suché kůže a odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky, jsou tak ideální pro ošetření míst s hrubšími částmi kůže (lokty, kolena, paty atd.). 

5. Nezapomínejte na masáž.Masáž pokožky přináší nejenskvělý pocit uvolnění a relaxace, ale rovněž zlepšuje prokrvení a pomáhá udržovat zářivou pleť.

AKTUÁLNÍ TIP!

Sprchový gel Dove Purely Pampering smetana a pivoňka vytváří bohatou pěnu a jeho hřejivá, žensky svůdná vůně s nádechem pivoňky potěší vaše smysly.  Tento jemný sprchový gel je obohacen o Nutrium Moisture™, spojení hydratačních a pokožku vyživujících složek, které vaší pokožce pomáhá udržet si rovnováhu během sprchování a zároveň jí poskytuje potřebnou výživu.   Vaše pokožka bude jemnější a hebčí již po prvním umytí. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 72,90 Kč (250 ml).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove