ijournal.cz

ZOO tour se těší na vodní hrátky v Aquapalace Praha

red Zdroj: TV Prima, Aquapalace Praha 29.7.2022 Aktuality a pozvánky

Přijďte si užít trochu letní zábavy, a ještě se potkat se svými oblíbenými herci z rodinného seriálu ZOO do největšího aquaparku ve střední Evropě. Čeká vás odpoledne plné zábavy, skvělých soutěží, zajímavých rozhovorů, a to vše zakončené autogramiádou hrdinů seriálu ZOO. Tentokrát se můžete těšit na Gorana Maeillo, Natálii Halouzkovou, Míšu Pecháčkovou a Míšu Tomešovou, která bude akcí provázet.


Vodní odpoledne proběhne ve čtvrtek 4. 8. v Aquapalace Praha.

ZOO_autogramiada_aquapalace-Praha

A co by to bylo za zábavné odpoledne bez kvízů a soutěží? O ty samozřejmě nepřijdete! Čeká vás spousta zábavných kvízů a soutěží o Prima ceny. K zakoupení bude samozřejmě také oblíbené CD Evy Burešové, tedy album, které obsahuje nejpopulárnější písně seriálové Viky ze ZOO. Partnerem ZOO tour je instax, díky kterému si mohou návštěvníci odnést domů svou fotografii na památku. Celé odpoledne vyvrcholí autogramiádou hlavních hereckých hvězd seriálu ZOO, které se už svých fanoušků nemohou dočkat.

Největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha najdete v Čestlicích. Jedná se o jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, welness, spa, rehabilitace a hotel. Unikátní vodní svět o rozloze 9150 m2 je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

Program akce:

15.00 – začátek akce

15.10 – soutěže, scénky

15.30 – rozhovory s herci na pódiu

16.00 – autogramiáda herců ze seriálu ZOO

 

Tak neváhejte a přijďte si se svými dětmi užít té nejlepší Prima vodní zábavy.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima, Aquapalace Praha