ijournal.cz

Nenasytná pokožka? Dopřejte ji hydrataci až na 48h s novinkami Body SuperFood od Garnier

red Zdroj: Garnier 28.7.2022 Krása a zdraví
Nová řada tělové péče Body SuperFood od Garnier nabízí vysoce pečující složení s 96 % přírodních ingrediencí. Pokožce poskytuje hloubkovou hydrataci až 10-ti vrstev až na 48 hodin a zároveň se rychle vstřebává.

Body SuperFood od Garnier najdete rovnou ve čtyřech variantách (vyživující, zklidňující, hydratační a obnovující) zaměřených na různé potřeby Vaší pokožky. Proto by výběr toho pravého Body SuperFoodu pro vaši pokožku neměl záviset jen na preferenci vůně, ale zejména na typu pokožky těla.Body SuperFood Avocado + Omega 6

 


Vyživující Body SuperFoodAvocado + Omega 6 je vhodný pro ty z Vás, které trápí suchá pokožka, kterou do hloubky vyživí a zanechá ji hladší na dotek.

 Body SuperFood Aloe Vera + Magnesium

 

Zklidňující Body SuperFoodAloe Vera + Magnesium ocení ty z Vás, které mají citlivou nebo podrážděnou pokožku. Díky výtažkům z Aloe vera bude vaše pleť zklidněná a zároveň vyživená.

 Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic AcidHydratační Body SuperFoodWatermelon + Hyaluronic Acid pomůže dehydrované pokožce opět získat pružnost a hydrataci.

 Body SuperFood Cocoa + Ceramide

 

Obnovující Body SuperFoodCocoa + Ceramide je určený pro velmi suchou pokožku, které navrací potřebné živiny a hydrataci.

 

 


Všechny Body SuperFood od Garnier mají veganské složení a jsou schválená v rámci Cruelty Free International.


Body SuperFood

Na trhu od července 2022 za doporučenou cenu:
229,90 Kč / 8.99 €*

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Garnier