Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Známe nejkrásnější hasiče a hasičky Česka

red Zdroj: Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku 26.10.2017 Akce
Osm dobrovolných hasiček a čtyři hasiči se již 3. listopadu utkají o titul Miss Hasička a Hasič roku 2017. Během soustředění v Dvoře Pecínov vyšlo počasí, a tak mohli všichni vyrazit v plavkách k bazénu. A že je na co se dívat.

foto ze soustředění

Během soustředění je čekaly nácviky choreografie, fitting plavek či večerních šatů návrhářky Sandry Markové, natáčení medailonků a chůzi po mole je vyučovaly ty nejpovolanější – Eliška Bučková, Kateřina Průšová a Nikol Švantnerová. Pomáhaly jim nejen s chůzí po mole, ale také předávaly své zkušenosti.

společně
Hasičky a hasiče čeká 3. listopadu velké finále v pražském TopHotelu a pro většinu z nich bude předvádění první zkušeností. Čeká je vedle předvádění večerních šatů také promenáda v plavkách. „Holky byly moc šikovné. Je skvělá kombinace, když jsou holky krásné a ještě coby hasičky pomáhají. Kluci se trošku styděli, ale to je naprosto normální,“ prozradila Průšová. „Pocházím z Chrastavy, města, kde stále žijí rodiče a které bylo v roce 2010 zasaženo povodněmi.
Táta zcela přišel o svoji firmu na kovovýrobu. Měl ji přímo vedle řeky Jeřice. Profesionální a dobrovolní hasiči tenkrát městu hrozně pomohli,“ dodala Průšová.

s modelkami
U Nikol Švatnerové mají zkušenost s hasiči její rodiče. Malá Nikol se asi ve třech letech zavřela v koupelně a nebylo jak se k ní dostat. „Zabouchla jsem se tam a nemohla jsem se dostat ven.  Naši volali hasiče na pomoc, aby se ke mě dostali. Našli mě s ostříhanou hlavou dohola,“ směje se již dnes Švatnerová.
finalistky
Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České republice. Finále soutěže se uskuteční 3. listopadu v pražském TopHotelu. Během slavnostního večera, které moderuje Libor Bouček vystoupí Monika Absolonová, Petr Kotvald, La Gioia
a Natálie Grossová.

finalisté


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku