ijournal.cz

Značka Pantene věnuje nadačnímu fondu Daruj vlasy 161 500 Kč na výrobu paruk pro ženy, které o své kadeře přišly

red Zdroj: Procter & Gamble, Globus 13.12.2020 Významné osobnosti, veřejné projekty
Vlasy jsou korunou krásy každé ženy – a těm, které o ně přišly v důsledku onkologické léčby, už potřetí pomůže značka Pantene, respektive všichni, kdo se zapojili do projektu Silná a krásná, který trval od 9. července do 2. září. V tomto období bylo 10 Kč z každého produktu značky Pantene zakoupeného v hypermarketech Globus věnováno na účely výroby paruk zdarma pro žadatelky u nadačního fondu Daruj vlasy. Výsledná částka po sečtení činí 161 500 Kč.

PG_Pantene

„Tento rok byl pro nás všechny bezprecedentní zkušeností, ale i v tomto těžkém období nadační fond Daruj Vlasy nadále věnuje veškeré své úsilí na podporu žen, které o své vlasy přišly v důsledku onkologické léčby. Za to jim patří obrovské díky a nás těší, že i v roce 2020 můžeme fond a jeho aktivity podpořit tímto způsobem,“ říká Hana Ďurajková, marketingová manažerka společnosti Procter & Gamble pro Českou republiku, pod kterou značka Pantene spadá.

Projekt Silná a krásná běžel v hypermarketech Globus už potřetí. V uplynulých ročnících se vybralo dohromady více než 270 000 Kč a paruky vyrobené za tyto dotace udělaly radost 20 silným a krásným ženám bojujícím s onkologickým onemocněním.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Procter & Gamble, Globus