ijournal.cz

Úspěšné vítězky České Miss ESSENS nafotily novou kampaň pro společnost Bodybe

red Zdroj: Anna Konieva/White Castle Studio 12.12.2020 Společenské akce a události

Když se sejdou krásky z České Miss, je to vždy okouzlující podívaná. Ve chvíli, kdy navíc obléknou šaty z ateliéru Poner, jejich hřívy jim upraví v kadeřnictví Franck Provost a vizáž si vezmou na starost profesionálové ve svém oboru, vypadají neodolatelně. Nejinak tomu bylo i v rámci focení nové kampaně pro hlavního partnera České Miss ESSENS, společnost BODYBE.

 BODYBE 04

Vítězka České Miss 2008 a ambasadorka letošního ročníku Eliška Bučková, Miss Global 2019 Karolína Kokešová, Miss Earth Water Klára Vavrušková a I. Česká Vicemiss 2009 Tereza Budková se poprvé setkaly společně před objektivem. Fotografie, které zachytila brilantní Anna Konieva, vznikly na počest zahájení spolupráce České Miss ESSENS a společnosti BODYBE – tedy hlavního partnera soutěže krásy. Focení probíhalo v unikátních prostorech berounského studia White Castle a pohodová přátelská atmosféra, jež panovala během celého dne, z fotek přímo čiší.

BODYBE 05

„Mám velkou radost, že jsem se stala součástí téhle kampaně. Produkty Bodybe používám moc ráda, baví mě, že fungují a jako bonus mají krásný design. Ale hlavně se tam sešli skvělí lidé, které jsem dlouho kvůli současné situaci neviděla,“ prozradila Karolína Kokešová a radost ze setkání s kolegyněmi neskrývala ani Eliška Bučková: „Focení bylo naprosto perfektní! Jednak jsem si užila vzácnou příležitost ke kolektivní práci (což v této době vůbec není časté) a navíc se tam potkala veselá parta. Fotili jsme pro moji oblíbenou značku, a ještě v nádherných šatech od Ponerů, takže můj chvalozpěv je zcela na místě!“

BODYBE 3

Pozadu nezůstala ale ani Klára Vavrušková: „Celý den se nesl v báječné náladě. Myslím, že jsme si jej všichni užili na maximum a naladili jsme se krásně na Vánoční atmosféru.“ „Fotili jsme v krásném prostředí ateliéru White Castle Studio se skvělým týmem, a navíc jsem po dlouhé době viděla holky. Jsem ráda, že mě Česká Miss ESSENS oslovila s nabídkou na kampaň a já mohla být její součástí,“ přidala se k ostatním modelkám Tereza Budková, která tak opětovně navázala spolupráci s touto soutěží krásy.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Anna Konieva/White Castle Studio