Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Zlatý medailista otestoval nejostřejší strojek v historii Gillette

red Zdroj: Gillette 13.11.2014 Akce, Krása a zdraví

Pětibojař David Svoboda, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010 otestoval holicí systém Gillette Fusion ProGlide v hypermarketu Globus Čakovice. Zlatého medailistu oholila před zraky diváků moderátorka Zorka Hejdová.

před holením

Přední světový výrobce holicích systémů uspořádal v hypermarketu Globus Čakovice akci, díky níž se návštěvníci prodejny stali svědky hvězdného holení. Tentokrát si Gillette na vlastní kůži otestoval David Svoboda. Olympijský vítěz z londýnských her 2012 věří značce Gillette a její produkty rád používá. Rozhoduje se podle kvality strojku a maximální ostrosti břitů. „Ostrý muž používá ostrý strojek,“ vtipkoval Svoboda. „Gillette je jedinečný. Neustále přichází s novými inovacemi a líbí se mi, že strojek perfektně klouže po pokožce,“ říká pětibojař. 

holení

Zorka Hejdová kromě moderování asistovala držiteli zlaté olympijské medaile při holení a ten si to očividně užíval. „Holit Davida bylo snadné, strojek je opravdu šetrný k pokožce a holení jde prakticky samo,“ říká Hejdová. Mistr Evropy pro rok 2010 se po oholení nadšeně seznamoval s lidmi a podepisoval zájemcům své karty.

Gillette si vyzkoušelo již mnoho špičkových sportovců. V České republice to byli například fotbaloví reprezentanti Tomáš Rosický, Tomáš Necid nebo Tomáš Ujfaluši, ale také legendární hokejový kapitán Robert Reichel.

Gillette

Gillette Fusion ProGlide je naprostou špičkou mezi holicími systémy. ProGlide nabízí sedm zásadních inovací, mezi nimiž hraje prim nejostřejší technologie Gillette zajišťující mimořádně pohodlné holení. Extrémně tenké břity nabízejí ten nejdokonalejší skluz po pokožce a slouží, jako i ostatní inovace, především k tomu, aby se strojek dokázal přizpůsobit rozdílným potřebám a zvykům mužů z celého světa. Rozdílné muže, kteří se holí, spojuje právě touha po hladké pokožce a komfort při holení.

oba

Využijte slevy 20% na nákup produktů Gillette a Old Spice v prodejnách Globus a buďte hladce IN. Pokud při nákupu dárkových balíčků utratíte více jak 389 Kč, čeká na vás dárek v podobě praktického hrnečku. Darujte a nechte se obdarovat. Akce platí od 6. listopadu až do 19. listopadu 2014.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gillette