Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Sdílejte s Fashion Days v rámci oslav pátých narozenin své #hiFIVE okamžiky

red Zdroj: Fashion Days 14.11.2014 Móda, obuv, doplňky

Fashion Days, módní destinace číslo 1 ve střední a východní Evropě, zve všechny, aby se v průběhu listopadu připojili k oslavám jeho pátých narozenin. Prostřednictvím zachycení a sdílení svých #hiFIVE okamžiků se mohou všichni zapojit do soutěže o atraktivní ceny. Co je to vlastně #hiFIVE chvíle? Je to moment, kdy se cítíte skvěle, nadšeně, zamilovaně, stylově, když jste prostě ve hře.

FD_hiFIVE
Švýcarská společnost Fashion Days se chystá v průběhu listopadu oslavit své 5. výročí jedinečnou kampaní s názvem #hiFIVE. Je určena jak zákazníkům, tak zaměstnancům. Pro tuto příležitost byla spuštěna online platforma http://www.fashiondays.cz/hifive/, na které najdete #hiFIVE okamžiky obyvatel všech sedmi zemí, ve kterých Fashion Days působí: Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Polsko, Slovenská republika a Slovinsko. Každý týden získá v každém státě 10 náhodně vylosovaných výherců skvělé ceny. Ale to není vše. Jakmile počet fotografií přesáhne 10 000, všichni zúčastnění obdrží speciální odměnu! Pravidla jsou velmi jednoduchá: stačí zaslat svoji #hiFIVE fotku na hifive@fashiondays.cz. Kampaň potrvá až do 2. 12. 2014.

“Pro nás je to velká chvíle a chceme, aby se na ní všichni podíleli. Po pěti letech tvrdé práce jsme pyšní na to, kde jsme, a víme, že tam jsme díky našim zákazníkům, našim partnerům a našemu týmu. Jejich životní příběhy jsou součástí našeho příběhu.To na základě jejich #hiFIVE okamžiků mohla vzniknout naše #hiFIVE oslava. Proto budeme moc rádi, pokud se zúčastní co nejvíce lidí a všichni se budou společně s námi bavit,” říká Evgeniya Markova, vedoucí Brand marketingu ve Fashion Days.

Ve všech zemích se staly součástí oslav také celebrity, které budou sdílet své #hiFIVE okamžiky v rámci speciální soutěže. V České republice výzvu přijali Leoš Mareš, Nikol Moravcová a Hana Mašlíková, kteří mezi sebou budou soutěžit o Nejlepší #hiFIVE okamžik. Každý týden nahrají na platformu svou #hiFIVE chvíli na vybrané téma a natočí video. To poté nasdílí prostřednictvím svých sociálních sítí. Jednotlivá videa budou sbírat “lajky” od fanoušků a to s jejich nejvyšším počtem na konci kampaně zvítězí. Celebrity, které prohrají, dostanou speciální úkol: osobně budou asistovat při doručování zásilky od Fashion Days zákazníkům!

 

O Fashion Days

Fashion Days je online obchod s módou, obuví a doplňky s vedoucím postavením ve střední a východní Evropě. Jako průkopník v této oblasti má ambice udávat tempo v nakupování přes internet a pomocí inovací zastávat v tomto rychle se rozvíjejícím oboru vůdčí postavení. V současné době má Fashion Days více než 6 milionů členů a 1,6 milionu fanoušků na Facebooku. Svým zákazníkům nabízí přes 500 000 produktů od více než 1 000 značek, jež zahrnují dámské, pánské a dětské oblečení, obuv, sportovní oděvy a doplňky. Každý den se na stránkách Fashion Days objevují 100% originální výrobky od známých značek za velice atraktivní ceny, mezi nimiž můžeme jmenovat například Calvin Klein, Michael Kors, Armani, United ColorsofBenetton, Nike, adidas, Converse, Desigual, Vero Moda, Guess, Geox atd. Svým zákazníkům rovněž poskytuje denní dávku inspirace, stylu a zajímavých článků, které mohou najít na blogu TheDailyIssuehttp://www.fashiondays.cz/the-daily-issue/.

V roce 2009 založili tuto úspěšnou firmu švýcarští podnikatelé Markus Okumus a Jan Vichr. Lokální pobočky společnosti se nacházejí v Bulharsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, na Slovensku a ve Slovinsku. Vedení podniku sídlí v Dübendorfu nedaleko švýcarského Curychu. Od roku 2012 je Fashion Days členem skupiny MIH Allegro Group. www.fashiondays.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Days