ijournal.cz

Zjednodušte si jarní mytí vozu s aplikací Superoperator!

red Zdroj: Superoperator 23.4.2019 Auto-moto, Rady, tipy, názory

Aplikace SOJakmile poleví poslední mrazíky, většina z nás, kteří vlastníme auto, s ním zamíří na myčku. Jarní sluníčko totiž nemilosrdně odhalí všechny šmouhy, které na autě zanechala zima. Vyrazíte tedy na myčku a ouha – nemile Vás překvapí dlouhá fronta aut, nebo dokonce fakt, že je myčka mimo provoz. Jak se vyhnout tomu, aby z mytí auta nebyla otravná povinnost? Jednoduše si do mobilního telefonu stáhněte zdarma novou aplikaci Superoperator CZ a pak už si jen užívejte samé výhody.

Aplikace Vám vyhledá nejbližší myčku a pomocí online kamery se podíváte, zda je v provozu a jestli se zde nevytvořila fronta. Pokud je vše dle Vašich představ, zamíříte na myčku a rovnou před ni najedete. Žádné běhání na pokladnu pro lístek! Myčka pozná Vaše auto podle SPZ, vy si v mobilu vyberete program dle přání a rovnou ho spustíte.
image foto
V okamžiku, kdy do myčky najedete, přes zabezpečenou platební bránu se Vám strhne částka za mytí – a je hotovo! Úsporou času ale výhody aplikace nekončí – díky tomu, že většina poskytovatelů mytí nabízí uživatelům aplikace cenové zvýhodnění, ušetříte i finance. Mimo slevu 10,- Kč na programu oproti pultové ceně je novinkou další speciální nabídka v síti Benzina – v rámci tzv. Happy Hours (každý den od 20:00 do 8:00) si auto umyjete prémiovým programem COMFORT s 20% slevou. Zvýhodnění získáte automaticky při použití aplikace Superoperator CZ, nemusíte nikam zadávat žádné kódy.

Aktuálně můžete využít více než 100 myček Benzina, MOL i menších poskytovatelů a síť se rychle rozrůstá.

Další informace o aplikaci: http://onelink.to/superoperatorcz

appka

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Superoperator