Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Listopad 2019
ijournal.cz

Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí hlavně pohodlí, ale i styl

red Zdroj: Teva 23.4.2019 Móda, obuv, doplňky

Teva
TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Teva
Pro ženy, které od bot čekají nejen pohodlí, ale také trendy design, jenž padne k letním šortkám i šatům, jsou tu sandálky Midform Universal Leather. Ty kombinují elegantní kožený vzhled s vyšší, lehkou platformou a názorně tak ukazují, že TEVA už dávno nepatří pouze do sekce outdoorové obuvi.
Midform Universal Leather W _ 2 199  KčDámy s dobrodružnou duší a zálibou v módních trendech poté propadnou sandálům Original Universal Paracord s popruhy inspirovanými lezeckým lanem. Boty jsou rychleschnoucí, doplněné měkkou kůží a kvalitní podrážkou. Jedná se o klasiku pojatou neotřele moderním pohledem.
Original Universal Paracord W _1 799 KčKolekce Jaro/léto 2019 nezapomíná ani na své outdoorové kořeny a přináší řadu sandálů, které vám budou oporou i při delších pochodech přírodou. Model Hurricane Drift obstojí nejen na suchu, ale také ve vodě. Boty Terra FI 5 Universal zase vynikají svou multifunkčností a zajišťují pohodlí i při náročných horských výšlapech.
Hurricane Drift W _ 999 KčTerra FI 5 Universal M _ 2 699 KčPánské Omnium 2 Leather se pohybují na pomezí sandálů a pevných bot. Robustní kožený vršek a kvalitní gumová podešev zajišťují stabilní podporu i v drsnějším terénu.
Omnium 2 Leather M _ 2 899 KčU dětí je správný výběr obuvi obzvlášť důležitý, protože ovlivňuje následný vývoj nohy. Kolekce Jaro/léto 2019 proto nezapomíná také na kvalitní sandálky pro naše nejmenší.  Těm je určen například již zmíněný model Hurricane Drift nebo Hurricane XLT 2 Print s barevným vzorem, měkkým polstrováním a moderní podešví, která zajišťuje lepší trakci (přilnavost) než kdy dříve.

Hurricane Drift K _ 799 Kč

Hurricane XLT 2 Print K _ 1 099 KčTEVA

Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci outdoorových i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů, a to již v roce 1984. Značka zodpovědně inovuje v rovnováze mezi prodyšným designem, praktickou funkčností a celodenním pohodlím. Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Teva