ijournal.cz

Zimní kolekce 2015 v Lush

red Zdroj: Lush, foto: -eso- 6.10.2015 Krása a zdraví
Vydejte se s Lush do světa zimní fantazie plné inovací a vynálezů. Tahle nová kolekce čerstvých produktů, plná dobrot jako jsou koupelové bomby, sprchová želé a ručně připravené dárečky, zaručeně upoutají, pobaví a uchvátí svými okouzlujícími efekty.

Lush Praha

Všechny produkty jsou vegetariánské a netestované na zvířatech. Veškeré suroviny a esenciální oleje jsou získávané etickou cestou. Co šlo, v Lush vyrobili v tuhé podobě, aby bylo eliminované množství konzervantů a zbytečných obalů, což je zvláště důležité v době hojného rozdávání a balení dárečků o Vánocích. Obalové materiály jsou recyklované a recyklovatelné, papíry a stužky jsou od komunitních projektů po celém světě a znovupoužitelné šátky jsou vyrobené z recyklovaných lahví či potištěné bio bavlny. Všechny produkty ze zimní a vánoční kolekce budou dostupné v obchodě i na e-shopu od října.

z obchudku

                                                                 Probuďte své vnitřní dítě a užijte si to!

The Night Before Christmas

Do tohohle balíčku je zabalený samotný vesmír! Čeká tam na vás i zářivý anděl, rozpusťte si ho pro radost! Všichni si hoví ve svých vanách a rozmazlující koupelové produkty tančí svůj zářivý tanec. Obsahuje Intergalactic koupelová bomba; Snow Angel luxusní krémová koupel.

The-NightBeforeChristmaskoupel FatherChristmasFather Christmas dárek

Santa chodí jen jednou v roce, ale lehce ho zahlédnete, jak balí do veselého barevného šátku tento balíček plný bomb do koupele, modelíny FUN a želé. Tento veselý dárek milující společné koupání vám hned padne do oka! Dáreček obsahuje: Father Christmas koupelová bomba, Butterbear koupelová bomba, Santa FUN (200g), Santa Belly sprchové želé (100g) LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ EDICE.SecretSanta


S

Secret Santa

Najdete ho? Až tu schovávanou vyhrajete, šoupněte Santu do vany a užijte si voňavou sváteční koupel. 
Dáreček obsahuje: Dashing Santa koupelová bomba, Peeping Santa koupelová pěna. LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ EDICE.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush, foto: -eso-