Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Bradley Cooper předvede své kuchařské umění ve filmu Dokonalý šéf

red Zdroj: Forum Film 6.10.2015 Film

V říjnu se diváci mohou těšit na komedii s názvem Dokonalý šéf, kde se v hlavní roli objeví fešák Bradley Cooper jako šéfkuchař Adam Jones. Adam měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Snímek Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance. Jestli se Adamovi splní jeho sen vařit v nejlepší restaraci na světe se dozvíte v kinech od 22. října.

UNTITLED JOHN WELLS PROJECT

Šéfkuchař Adam Jones je prý něco jako Rollings Stones mezi šéfkuchaři. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý šéfkuchař pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým. 

Bradley Cooper jako Adam Jones_

Film má hvězdné herecké obsazení – kromě Bradleyho Coopera se diváci mohou těšit i na Siennu Miller, Umu Thurman, Aliciu Vikander, Lily James, Emmu Thompson, Daniela Brühla nebo Omara Sy. Režie se ujal John Well, který je v Americe považován za  jednoho z nejoceňovanějších scenáristů, režisérů a producentů.

Oficiální trailer zde: https://www.youtube.com/watch?v=FGsa9rUSJS8

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Forum Film